SPÄŤ
Cestovanie

Zažite kúzelnú dovolenku a navštívte Retro Hotel Morava!

Od: Jana Vančová 4.7.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Nezabudnuteľná dovolenka v štýle retro a more skvelých zážitkov pod Lomnickým štítom

Ak patríte k tým, ktorí si vzácne chvíle voľna radi užívajú tak trochu netradične, určite by ste si mali naplánovať pobyt v RETRO HOTELi MORAVA, priamo v Tatranskej Lomnici, v lone čarokrásneho prostredia Vysokých Tatier.

Retro Hotel Morava

Zážitkový RETRO HOTEL MORAVA totiž ponúka nielen príjemne strávený čas oddychu v nádhernom prostredí, ale okrem toho ešte aj niečo nezvyčajné. Ilúziu návratu do starých čias, keď ľudia nemali ešte toľko možností cestovať a s nadšením si vychutnávali dovolenky ROH, so všetkým pozoruhodným, čo len mohli ponúknuť. A o to práve ide! RETRO HOTEL MORAVA ponúka skutočnú dovolenku v retro štýle, a to v tom najlepšom zmysle slova!

Hotel, kde zastal čas…

Či už patríte k mladšej alebo staršej generácii, atmosféra hotela vás určite dostane. Tí starší, ktorí si ešte pamätajú film pre pamätníkov s názvom Anděl na horách, určite ocenia, že sa môžu rekreovať v hoteli, kde sa filmoval tento, takmer kultový film československej kinematografie, v hlavnej úlohe s Jaroslavom Marvanom a že si môžu užívať dovolenku v podobnom štýle, akú prežíval hlavný predstaviteľ tohto filmu.

Retro Hotel Morava

Dvojhviezdičkový hotel, ktorý ešte pamätá slávnu éru odborárskych rekreácií, vás však prekvapí v mnohých ohľadoch. Samozrejmosťou sú nielen čistučké izby (samozrejme, s kúpeľňou a WC) mnohé s balkónom a krásnym výhľadom, ale ponúkajúce aj primeraný komfort, v rámci daných možností. To, že vás tu skutočne radi vidia a vítajú, je poznať už od prvej chvíle. Či už ide o príjemný personál na recepcii, usmiatu a ochotnú obsluhu v hotelovej jedálni, či hneď po otvorení dverí na izbe, kde vás na stole čaká fľaša šampanského a chutná čerstvá bonboniéra v starom štýle. Mimochodom, práve na takej si pochutnávali už naši rodičia, starí rodičia a jej chuť stále oceňujeme my, aj naše deti.

Samozrejme, hotel je zariadený tak, ako keby ste sa vrátili do starých čias, vrátane nábytku i výzdoby. Preto, ak na recepcii uvidíte okienko, pri ktorom si môžete vo vybraných dňoch a časoch kúpiť varenú kukuricu, nejde o fatamorgánu, ale o príjemnú realitu… 😛 

Ponuka je široká a pamätá na každého

Vybrať si možno z izieb typu Classic, Superior a možný je aj apartmán, čo určite ocenia hostia, ktorí sú náročnejší a potrpia si na vyšší komfort izieb. Či však už ide o izby typu Classic, Superior, alebo apartmán, všade je samozrejmosťou pohodlie, vkus a čistota.

Retro Hotel Morava

Napriek tomu, že hotel ponúka pobyty a ubytovanie počas celého roka, vrátane Retrovíkendov a 3-krát do roka sedemdňovej ROH rekreácie v štýle retro, v spolupráci s cestovnou kanceláriou ATIS (s kultúrnym referentom, ranným budíčkom, spoločnou rozcvičkou v teplákoch priamo pred hotelom a množstvom nezabudnuteľných programov a zážitkov na každý deň), veľmi vyhľadávané sú aj ďalšie špeciálne pobyty – napríklad jarné i zimné lyžovačky, Halloween pobyt, Vianoce, Silvester, či Trojkráľové prázdniny s lyžovačkou, ktoré si dokonale vychutnajú i užijú malí i veľkí. Ale nechajme ešte zimné radovánky chvíľu bokom (i keď aj tu sa oplatí pekne a zavčasu si všetko zorganizovať a zarezervovať), teraz je pred nami celé leto, takže je najvyšší čas si niečo pekné naplánovať.

Chcete skvelý tip? Nech sa páči:

Letný tatranský víkend

Ak aj vy patríte k tým, ktorí sú donekonečna schopní podľahnúť čaru a opojeniu z filmu „S tebou mě baví svět“, teraz máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si to na vlastnej koži a zažiť niečo podobné. V rámci ponuky Letný tatranský víkend máte možnosť vyskúšať, ako to v Retro Hoteli Morava chodí a inšpirovať sa na ďalšie zaujímavé pobyty z ponuky. Samozrejme, popri tom si vychutnáte nádherné prostredie Vysokých Tatier – či už sa vyberiete na Skalnaté alebo Štrbské pleso, vyveziete sa na Hrebienok alebo budete obdivovať Studenovodské vodopády, záleží len na vás. Mimochodom, na svoje si prídu aj deti, pretože doslova na pár krokov od hotela je aj zábavný park pre deti, ktoré ponúka množstvo atrakcií. Zabavia sa však aj rodičia! Okrem toho, aj samotná Tatranská Lomnica a jej okolie ponúka množstvo príjemných zážitkov i posedení – hoci aj pri skvelej kávičke, zákuskoch alebo iných kulinárskych pochúťkach.

Retro Hotel Morava

Náš tip:

14.07.2018 bude na Skalnatom plese hrať – MEDZINÁRODNÝ DETSKÝ ORCHESTER TEREZA NOVOTNÁ 14.07.2018

V termíne 07.07. – 09.07.2018 – TATRANSKÝ OLDTIMER. Výstava a program s automobilovými veteránmi v hoteli Morava**

Retro Hotel Morava
Halloween pobyt pre všetkých, ktorí majú radi veci tajomné…

 Jesenná farebná nádhera tatranskej prírody a k tomu magické obdobie Halloweenu, to je presne to, čo vás v čase od 31. októbra do 4. novembra čaká, ak si v Retro Hoteli Morava včas zabezpečíte Halloween pobyt.

Čierna mačka, zázračný elixír, noc plná kúziel a k tomu správna Halloweenska diskotéka, na ktorej sa vyšantia deti i dospelí! Samozrejmosťou sú detskí animátori, vďaka ktorým sa zabavia naozaj všetci. Deti budú šťastné, že sa dosýtosti vyhrajú a rodičia, že si môžu trochu, aj s deťmi, oddýchnuť a ešte sa pri tom aj zabaviť.

Ak teda chcete zažiť niečo výnimočné, určite si nenechajte ujsť pobyt v Retro Hoteli Morava a vyberte si pobyt podľa svojich predstáv a možností. Sme si istí, že po skončení pobytu budete takisto očarení a pripravení sa znovu vrátiť.

Retro Hotel Morava

Viac inšpirácií na pobyty nájdete na:

www.hotel-morava.sk

Tel.: 00421 -52-4467-641

Text: Jana Vančová

Foto: Retro Hotel Morava, Martinka Kudasová

womangalérie VŠETKY