Ivo Toman pripravuje ďalšie turné!

Súťaž o knihy Iva Tomana Strach, tréma, obavy a jak na ně?

Ivo TomanPo úspešnom turné Debordelizace hlavy pripravuje ďalšie prekvapujúce novinky!

Populárny školitel a prednášateľ opätovne pricháda s novinkou. Za sebou má úspešné česko-slovenské  turné, nazvané Debordelizace hlavy, podľa vlastnej knihy. O prednášky a stretnutia s Ivom Tomanom je neustály záujem, o čom svedčí i účasť na spomínanom turné. Predalo sa viac ako 6-tisíc lístkov. V mnohých mestách nestačili prednáškové sály a bolo treba pridávať stoličky. Napísal 13 kníh, z ktorých ostatná má názov Strach, tréma, obavy a návody jak na ně? Ani všetky tieto úspechy však nezastavia Iva Tomana, aby pracoval a vymýšľal naďalej.

Tajná sila mysle

Takže čo pre nás pripravuje? „Hovorí sa, že do niektorých zariadení dávajú výrobcovia  niečo, čo spôsobuje, že po uplynutí záručnej doby, sa  zariadenie pokazí a zákazníci si to  musia kúpiť znovu,“ – prezrádza svoj plán Ivo Toman a pokračuje:  „Ľudovo sa tomu hovorí  „ku…tko”. Aj my ľudia máme takéto niečo vo svojej mysli. Veľmi často totiž pokazíme množstvo  dobrých situácií, napriek tomu, že sme ich pôvodne pokaziť nechceli.

Napríklad sa pripravujeme na dôležité rokovanie s človekom, ktorý nám nie je sympatický, ale rokovať s ním musíme. Už sme sa s ním v minulosti i pohádali. Teraz si hovoríme, že sa s ním určite nepohádame, budeme sa ovládať,  budeme sa pretvarovať, skrátka to zvládneme. Ale sotva čo to jednanie začne, nejaké to “niečo” spôsobí, že vyvoláme hádku.“

Ivo TomanAko si nepokaziť život?

Ďalší príklad môže byť –  všetko sa darí, ale nejaký diverzant nám našepkáva, že sa to pokazí. Niečo v nás často vyvoláva neodôvodnené strachy…

Od 1.9.2017 bude fungovať  doména www.kurvitkavhlave.cz, cez  ktoré chce Ivo Toman so svojím tímom predávať novú motivačnú tour s názvom „Kurvítka v hlave Tour“, ktorá  sa uskutoční na jar 2018. Potom z toho  Ivo Toman urobí knihu, teda opačne ako tomu bolo  v prípade Debordelizace hlavy, kedy vznikla najprv kniha.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme knihou Iva Tomana

“Strach, tréma, obavy a návody jak na ně? “

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 

Výhercovia:

 
1. Jarmila Leitmanová, Kľačno
2. Mária Frnová, Turčianske Teplice
3. Mária Svoreňová, Zvolen