Nová práca? Žiadny stres

Pracovný portál eKariéra vyzlečie zamestnávateľa do treniek

Pracovný portál eKariéra pomáha ľuďom pri ich prvých krokoch k vysnívanej kariére. Pri hľadaní novej práce uchádzači na eKariére dostanú jedinečnú šancu nahliadnuť do zákulisia firmy, v ktorej majú záujem pracovať.

Nová práca

Portál eKariéra sa zameriava na digitálne HR a po úspechu s hodnoteniami zamestnávateľov v Česku, ktorých je už viac ako 10 000, sa rozhodla presedlať aj na slovenský trh. Na stránke eKariéra.sk ľudia nájdu okrem hodnotení aj pracovné ponuky, firemné profily a množstvo zaujímavých článkov na témy od výmyslu sveta.

Portál eKariéra umožní nahliadnuť do diania firmy pod lupou

Poznáte to. Našli ste v ponuke práce miesto, ktoré sa zdá byť dokonalé. Platové ohodnotenie sedí, balíček zamestnaneckých benefitov tiež nevyzerá zle. Krátky inzerát Vás zaujal, no to, ako naozaj vyzerajú vzťahy na pracovisku a aký je samotný zamestnávateľ Vám nikdy neprezradia. Portál eKariéra odkryje všetky tajomstvá, ktoré mali zostať skryté, a práve vďaka tomu sa budú môcť záujemcovia o novú prácu rozhodnúť správne, bez toho aby zbierali úlomky informácií z diskusných fór. Tie sú veľakrát neprehľadné a neúplné.

Nová práca

Rozhodnutia súvisiace s kariérou patria v živote medzi tie najdôležitejšie. Preto je podstatné neurobiť chybu. Načančané ponuky práce vedia nadchnúť, ale na pracovisku to môže vyzerať úplne inak. Prekuknite svojho budúceho zamestnávateľa, kým nie je neskoro.

Portál eKariera.sk prináša pikantné hodnotenia firiem od súčasných aj bývalých zamestnancov, ktorí siservítku pred ústa rozhodne nekladú. Človek sa tak vďaka týmto anonymným hodnoteniam dozvie všetko potrebné dopredu. Či už sa jedná o pozitíva alebo negatíva firmy.

Nová práca

EKariéra poskytuje nielen cenné informácie pre potenciálnych kandidátov, ale aj priestor pre spätnú väzbu od bývalých zamestnancov. Boli ste s niečím v bývalej práci nespokojný? Nenechávajte si to pre seba a ohodnoťte ho. Firmy tak zistia, na čom majú popracovať a dostanú priestor na zmeny k lepšiemu.

Profily firiem Vás zachránia pri pohovore. Ako?

Poznať firmu, kde chcete budovať kariéru, a vyšvihnúť sa tak v očiach budúceho zamestnávateľa sa pri pohovore vždy zíde. Preto okrem hodnotení zamestnávateľa eKariéra prichádza aj so stovkami firemných profilov. Profil firmy Tatra Banka a mnohých ďalších úspešných spoločností nájdete na stránke eKeriera.sk. Zaujíma Vás história spoločnosti, v ktorej budete pracovať? Alebo sa bojíte, že na pohovore prepotíte košeľu, keď začujete otázku: „Čo viete o našej firme?”

Profily firiem na eKariéra.sk pomáhajú predstaviť sa malým firmám, aj gigantom ako je firma Kaufland. Sú obohatené o videá a fotografie, ktoré priblížia uchádzačom prostredie spoločnosti a firemnú kultúru, a tak sa im bude lepšie rozhodovať, či sa do kolektívu v novej práci hodia.

Nová práca

Kariérne články Vám poradia v každej situácií

Súčasťou kariérneho portálu je aj rozsiahly magazín. Ten Vám poradí so všetkým v oblasti pracovnoprávnej problematiky. Zaujíma Vás ako prebieha pohovor vo firme, kde sa uchádzate o novú prácu? Neviete s akými slabými stránkami sa „pochváliť” v motivačnom liste? EKariéra pozná odpoveď na všetko.

Zaregistrujte sa na eKariére a otvorí sa Vám svet plný možností. Zaujímavé ponuky práce s autentickými hodnoteniami a profily firiem Vám o Vašom budúcom zamestnávateľovi prezradia všetko potrebné. Majte v modernom svete práce prehľad. S eKariérou sa zaručene nestratíte.