SPÄŤ
Móda a krása

7 vecí, ktoré umocnia náš šarm!

Od: Jana Vančová 10.12.2016 1
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Viete, čo všetko môžeme urobiť preto, aby sme boli ešte pôvabnejšie? Určite všeličo, ale napriek tomu sú určité veci, ktoré na mužov pôsobia ako magnet…náš šarm

Krásne vlasy

Možno by ste tomu ani neverili, ale vraj až 74 % mužov sa radšej obzrie za ženou s krásnymi, dlhými a zvlnenými vlasmi, ako za ženou v minisukni alebo s hlbokým výstrihom! Nuž, raz darmo – vdychovať vôňu krásnych, čerstvo umytých ženských vlasov a pri tom si predstavovať, ako v intímnych chvíľach nežne zvlnené kadere príjemne a zmyselne šteklia po tvári – to určite má pre mužov svoje čaro!  Preto by sme nemali zabúdať na kvalitný šampón a primeraný balzam na vlasy – primerane a podľa typu vlasov.

náš šarmŽiarivé oči

Je úplne jedno, či máme oči modré, zelené, sivé, alebo hnedé – intenzívny pohľad je pri flirtovaní možno dôležitejší, ako si myslíte. Dôležité je decentné líčenie očí s tmavšou linkou rozotretou do stratena, ktorá urobí pohľad tajomnejším, nenápadné hnedasté očné tiene, ktoré oči síce zvýraznia, ale nie sú veľmi nápadné. No a napokon – nezabudnúť zvýraniť riasy maskarou!

náš šarmZmyselné pery

Možno si ani neuvedomujeme, ako často sa mužské oči sústreďujú na naše pery. Samozrejme, že si pritom predstavujú, aké príjemné by bolo pobozkať ich… 😛 Ani ten najkrajší rúž nám však nepomôže, ak by pery boli popraskané a vysušené. Preto nosme v kabelke stále balzam na pery a podľa potreby si ich počas dňa – alebo aspoň minimálne ráno a večer pretrime, aby boli hebké a nevysušovali sa. Raz do týždňa doprajme svojim perám aj píling, ktorý si namiešame z trochy medu a cukru – mierne zahrejeme a touto kašičkou si jemne vymasírujeme pery.náš šarm

Zvodný dekolt

Pokožka žien medzi krkom a prsiami je tiež v centre mužskej pozornosti a vyvoláva im príjemné predstavy – samozrejme, aby to tak bolo, musí byť jemná a vláčna. Preto ju každý deň ošetrujme kvalitným výživným krémom, ktorý nanášajme celými dlaňami a rozotierame zdola nahor.

náš šarm

Pekná pokožka

Aj keď mužov zvyčajne veľmi nezaujíma, do akej miery nás trápi celulitída, pekná pokožka ženského tela je pre nich veľmi dôležitá. Aby sme takú mali, venujme sa jej každý deň  a masírujme si ju masážnym strojčekom – samozrejme, nezabudnime ani na špeciálne spevňujúce telové mlieka alebo krémy.

náš šarmPevný zadoček

Kto by ho nechcel mať? Elastická a tvarujúca spodná bielizeň dokáže síce takmer zázraky – aspoň na pohľad… 🙂 Aby sme však pre  pôvab svojej zadnej časti urobili ešte niečo dobré navyše, vyskúšajme jednoduchý cvik, ktorý odporúča aj Candice Swanepoel, pôvabná modelka z prestiýnej Vicoria’s Secret: Ľahneme si na chrbát, nohy mierne pokrčíme v kolenách a roznožíme ich približne na šírku svojich bokov. Potom vtiahneme bruško, zadoček napneme a zdvihneme do takej výšky, aby stehná i horná časť tela tvorili jednu líniu. Potom nadviheme pätu jednej nohy, napočítame do troch, pätu položíme a tento cvik opakujeme s obidvomi nohami po 10-krát.

Neodolateľná vôňa

Zahaliť sa do obláčika príjemnej vône, ktorá nám dodá ten správny a neodolateľný švih, je neodmysliteľnou nutnosťou. Ktorá je však tá správna, ktorá nám pristane a bude sa páčiť aj mužom? Ak si nie ste celkom istá, skúste si pre začiatok vybrať zmyselnú, aromaticko-ovocnú vôňu…

Save

womangalérie VŠETKY