SPÄŤ
Móda a krása

Aká spodná bielizeň vás urobí najviac sexi?

Od: Jana Vančová 16.3.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Spodná bielizeň – Ako si ju kupujete?

Pozeráte sa do výkladu, alebo si prezeráte katalóg, či surfujete po  internetovom obchode a necháte sa uniesť farebnou, čipkovanou či decentnou spodnou bielizňou, ktorá na sexi a dokonalých telách krásnych modeliek vyzerá tak neodolateľne? A tajne dúfate, že presne takto budete vyzerať aj vy, ak si takýto zvodný kúsok kúpite?  Možno áno, ale ešte pravdepodobnejšie je, že ani nie, Môžeme sa síce inšpirovať, ale z ponuky si vyberajme podľa toho, čo nám a našej postave najviac pristane – tu je zopár tipov:

spodná bielizeň

Presýpacie hodiny pod oblečením

Máte postavu, ktorá pri troche obrazotvornosti pripomína presýpacie hodiny? Že neviete, čo to znamená? Stredné až väčšie prsia, štíhly driek, širšie boky, trochu silnejšie nohy a mierne nadvihnutý zadoček. Ak je práve toto váš prípad, vyskúšajte peknú, zdobenú podprsenku a brazílske nohavičky, ktoré váš zadoček síce opticky zmenšia, ale súčasne mu dodajú ten správny pôvab… 😛 

Hruštičky v tangáčoch alebo kraťasoch

Ak máte útle ramená, menšie prsia, úzky driek, nižšie posadené boky, ale zato silnejšie stehná, ste typ, ktorému sa hovorí „hruška“. V tomto prípade si krásne telo skúste vyčariť pomocou tangáčov alebo – ak ich neznášate – tak nohavičkami, ktoré strihom tak trochu pripomínajú sexi krátke nohavice. No a ako si vyčariť plnšie poprsie? Vyskúšajte to s podprsenkou, ktorá má polovičné alebo štvrtinkové košíčky, či s push-upkou. Dokáže to takmer zázrak!

Jabĺčka majú plné prsia, ale nevýrazný driek

V prípade, že vaša postava pripomína jabĺčko, vyberte si podprsenku, ktorá prsia ešte viac zdvihne a vytvorí im guľatý tvar. Bruško zamaskujeme vyššími nohavičkami, ktoré siahajú až po driek.

Postava v tvare písmena „V“

Ženy s takýmto typom postavy majú ramená širšie ako boky a nevýrazný pás – pristane im push-upka, ktorá prepožičia prsiam krásny oblý tvar, najlepšie z priesvitného materiálu, ktorý prsia ešte viac zvýrazní. Nohavičky by mali strihom pripomínať veľmi krátke, sexi nohavice – uvidíte, ako vám to pristane! 🙂 

womangalérie VŠETKY