Dajme nový nádych intímnemu životu: So sviežou spodnou bielizňou

Sexy bielizeň i do postele – podľa známej modelky

Známa herečka, modelka a čiastočne už aj módna návrhárka Rosie Huntington-Whiteley nezaostáva pozadu ani pred blížiacou sa jarou a letom. Teplá sezóna znamená, že si opäť môžeme dopriať i zvodné oblečenie v našich bytoch a domoch a popracovať na upevnení partnerského vzťahu. Navyše jar je skvelým obdobím na to, aby sme do svojho šatníka zakomponovali niekoľko skvelých noviniek – napríklad aj z dielne Rosie Huntington-Whiteley.

spodnou bielizňou

Jar podľa Rosie Huntington-Whiteley

Tá je plná ženskej ružovej, nežnej krémovej a elegantnej čiernej. Jemný hodváb a prepracovaná francúzska čipka poskytujú luxusný základ pre hru so siluetou a potlačou. Svoju úlohu zohral tiež bohémsky vplyv. Presne v tejto podobe sa pre JAR 2017 predstavujú kúsky z novej kolekcie Rosie for Autograph, ktoré slávna modelka a herečka navrhuje už päť rokov.

spodnou bielizňouspodnou bielizňouElegantne i na dobrú noc

Jedným z hlavných loungewear kúskov z kolekcie známej modelky je zvodné a elegantné kimono z tmavošedého saténu. Na opačnej strane náladovej škály je nežný a sviežo pôsobiaci pyžamový set, ktorý je posiaty kvetinami. Môžeme si vybrať nočnú, či spodnú bielizeň, ktorá vystihuje našu osobnosť, prípadne striedať viacero štýlov podľa nálady. Okrem podprseniek a nohavičiek pripravila zaujímavé a príjemné župany a ľahké pyžamové sety s jarným dizajnom. Nemenej príjemné sú aj zamatové župany vhodné na chladnejšie dni, alebo večery, keď sa potrebujme zabaliť do niečoho teplého a príjemného na dotyk. Napríklad, keď naša láska nie je pri nás a chýba nám mäkké objatie.

 

spodnou bielizňouspodnou bielizňouHrejivosť a nežnosť

Samotná modelka svoju novú kolekciu charakterizuje takto: „V novej kolekcii som chcela zachytiť hrejivosť a nežnosť, a tak sme sa so Soozie a jej spolupracovníkmi zamerali práve na tieto aspekty. Nová jarná línia bielizne je plná nádherných kvetinových motívov v luxusnom hodvábnom a čipkovom prevedení, ktoré lichotí ženskej postave. Najviac som si tentokrát užila objavovanie nových strihov a prácu s potlačou.”

Trošku odvážnejšie

Okrem módnych kvetinových vzorov sú veľmi zaujímavé kombinácie s čipkou, ktoré nie vždy musia pôsobiť romanticky. Nájdeme tu aj trošku drsnejšie strihy a motívy, napríklad čiernu dvojdielnu sadu spodnej bielizne s podprsenkou, dotvorenou jemnou čipkou bez výrazných motívov, s geometrickými vzormi. Predĺženie základnej podprsenky čipkou nižšie k rebrám pôsobí fascinujúco a korzetovo. K tomu priesvitné nohavičky opäť s geometrickou čipkou a zaujímavý večer môže začať.

-sz-

Foto: Marks & Spencer