SPÄŤ
Móda a krása

Farby oblečenia, ktoré vás totálne omladia!

Od: Jana Vančová 12.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ak si pri pohľade do zrkadla poviete, že by ste potrebovali trochu omladnúť, alebo dokonca omladnúť o niekoľko rokov, nemusíte hneď minúť všetky svoje úspory na drahé kozmetické procedúry a prípravky. Niekedy stačí aj kritický malý pohľad do šatníka a zamyslieť sa nad tým, ktoré farby nám skutočne pristanú a ktoré nám nelichotia.

Oblečenie figuríny

Farby, ktoré nám pristanú, dokážu zvýrazniť to, čo je na nás krásne a ak si oblečieme šaty v takýchto farbách, dokonale sa rozžiarime a ukážeme sa vo svojej najkrajšej podobe. No a naopak, farby, ktoré nám nepristanú, nielenže nám nepridajú na pôvabe, ale ešte v nich aj vyzeráme staršie a unavenejšie!

Tajný tip na rozžiarenie pleti…

Ak chceme, aby sa naša pleť rozžiarila, skúsme sa obliecť do nežnej tyrkysovej. Ak nemáte oblečenie v takejto farbe, môžete skúsiť čarovať so šatkou. Svetlejším typom pristanú jemnejšie odtiene tyrkysovej a tmavším typom zase sýtejšie odtiene tyrkysovej farby.

Páči sa vám fialová?

Vravíte, že ani veľmi nie? Radíme vám – zoberte ju na milosť a skúste si ju obľúbiť! Milujú ju takmer všetky mocné a vplyvné ženy sveta. Ak sa vám nepáči práve baklažánová, možno vás očarí niektorý iný a možno aj nežnejší odtieň fialovej. Fialová farba výborne odvádza pozornosť od partií alebo vecí, na ktoré nechceme upozorňovať a robí z vás zaujímavú ženu. Nežnejšie typy žien zmenia jemné odtiene fialkovej na éterické víly a sebavedomejšie a ženy zase očaria a získajú sexepíl vo výraznejších fialových farbách. Ak chcete niečo výrazné a nápadité, aby vás nikto neprehliadol, skúste kombináciu červenej a fialovej farby.

Každej z nás čierna nepristane!

Ak si príležitosť, na ktorú sa chystáte, vyžaduje napríklad takzvané „malé čierne“, skúste si pre zmenu obliecť „malé tmavomodré“. Aj v tmavomodrých šatách docielime efekt optického zoštíhlenia, ale budeme v nich vyzerať jemnejšie. Okrem toho, čierna farba zvýrazňuje kruhy pod očami a vrásky, kým tmavomodrá nám viac lichotí, vyzeráme v nej mladšie a neupozorňuje na naše nedostatky. Tak ako? Skúsime to s inými farbami?

womangalérie VŠETKY