SPÄŤ
Móda a krása

Flower power ako nežná sila kvetín

Od: Jana Vančová 19.6.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Kvetovaná potlač je, čo sa týka vzorov, tak trochu klasikou. Túto jar a leto je veľmi populárna nielen na šatách, ale takisto blúzkach, topoch, šortkách, kabelkách plecniakoch a iných doplnkoch. Vzor je ideálny na elegantnejšie príležitosti, nosiť ho môžete tiež do práce a vo voľnom čase. Niečo kvetované by vám rovnako nemalo chýbať v dovolenkovom kufri.

sila kvetín

Slávnostné kvety

Jar a leto sú už tradične obdobia, keď sa konajú rôzne oslavy, svadby, či promócie. A na podobné príležitosti sú kvety na oblečení naozaj výbornou voľbou. Na elegantnejšie udalosti sú vhodné kombinácie kvetov a púdrových farieb.Teda kvetované vzory na ružových, žltých, modrých a telových šatách. Čím jemnejší odtieň nositeľka zvolí, tým elegantnejšie bude pôsobiť. Okrem krátkych kvetovaných šiat sú v kurze aj rôzne dlhé maxi šaty,ktoré k letnému obdobiu neodmysliteľne patria.

Kvety do práce

Kvetovaná potlač je tiež vynikajúca na rôznych blúzkach a topoch.Tie sú veľmi elegantné a ideálne napríklad do práce. V kurze sú strihy s dlhým aj krátkym rukávom v rôznych farbách.Viac ako klasické tuniky sa túto sezónu objavujú rôzne strihané blúzky a košele. Keďže je vzor veľmi výrazný, najlepšie je ho kombinovať s jednoduchými nohavicami, alebo sukňami, ideálne v krémových odtieňoch.

Kvetovaná dovolenka

Ak uvažujete nad tým, čo si zbaliť na dovolenku, stavte na kvety. Nosia sa šortky s kvetovaným vyšívaním alebo vzorom.Tie pokojne skombinujte s kvetovanými plavkami, alebo plážovou tunikou. Na voľný čas je ideálnou voľbou aj kvetmi posiaty doplnok. Praktický je napríklad plecniak, crossbody kabelka, bolerko, alebo šatka.

Hoci je vzor veľmi výrazný a dievčenský, nebojte sa ho nosiť ani  vtedy, ak ste typ, ktorý preferuje skôr športovejšiu módu. Kvety totiž môžete nosiť aj na šortkách, alebo štýlových plecniakoch.

womangalérie VŠETKY