SPÄŤ
Móda a krása

Krása pristane každej z nás. Takto si môžete zvýšiť sebavedomie!

Od: Jana Vančová 23.4.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ktorá žena netúži byť krásna?

Chceme mať pevné lesklé vlasy, zdravú pleť, vždy upravený mejkap, dokonalú postavu a vo vymenovávaní by sme mohli pokračovať ďalej. V bežnom živote však platí, že bez vetra sa ani lístok nepohne, a preto, ak túžime po lepšom vzhľade, mali by sme pre to urobiť všetko.

zvýšiť sebavedomie

Ak sa aspoň v jednom bode nájdete, určite čítajte ďalej

1. Vaša pokožka potrebuje rozmaznávať

Nech robíte, čo je je vo vašich silách, vaša pleť stále nie je taká, akou by ste ju chceli mať. Trápia vás vyrážky, kruhy pod očami alebo ďalšie nedokonalosti.

2. Vaše vlasy potrebujú REFRESH

Vlasy sa vám neustále lámu, vypadávajú. Kvôli tomu už musíte vysávať každý deň. Nezaberajú šampóny, ani tabletky. Máte pocit, že o dokonalej hrive už môžete naozaj len snívať.

3. Nechty sa vám lámu

Vaše nechty nestihnú dorásť ani do vašej vysnívanej dĺžky a už sa lámu. Riešením by mohli byť gélové nechty, ale tie nám predsa tie naše nenahradia.

4. Chodíte do posilňovne, venujete sa plávaniu, skupinovým cvičeniam či iným športom

To je skvelá správa. Len pravidelným „makaním“ si vyformujete postavu, po akej ste vždy túžili. Viete však, že aj počas cvičenia by ste mali dbať na svoje zdravie? To, že pri výpadoch, drepoch, klikoch namáhate Vaše kĺby, sa v mladosti prejaví dokonalým zadočkom a perfektne vypracovanými lýtkami. V starobe sa to na „oplátku“ môže prejaviť bolesťami kĺbov či opotrebovaním chrupaviek. Nemusí to tak byť, ak na to myslíte včas.

zvýšiť sebavedomie

Ak ste sa dostali až sem, blahoželáme. Ste na najlepšej ceste k perfektnému vzhľadu a zdravému telu. Veď už celé stáročia sa hovorí, že v zdravom tele zdravý duch. My vám poradíme, ako sa to dá docieliť.

Vedeli ste o tom, že vám možno chýba kolagén?

Neviem, či ste už niekedy o tom počuli, ale to, že v našom tele chýba kolagén, sa najčastejšie prejavuje vypadávaním vlasov, lámaním nechtov, zlou pleťou, bolesťami kolien a kĺbov. Možno používate kvalitnú masku na pleť, vzácnu kúru na vlasy, možno cvičíte a nepremýšľate o tom, aký dopad to bude mať na vaše telo o pár rokov. Ak vám raz v tele chýba kolagén, nepomôže vám nič iné.

Ako si vybrať ten správny kolagén?

1. Vyberte si klinicky testovaný kolagén – máte istotu, že tento kolagén vyskúšalo viacero ľudí, ktorým skutočne pomohol.

2. Dbajte na dostatočné množstvo kolagénu – pre rýchle a viditeľné výsledky zvoľte kolagén, ktorý bude v dennej dávke obsahovať 5 000 mg kolagénu.

3. Kolagén užívajte s vitamínom C – len s vitamínom C dokáže naše telo kolagén spracovať a nevylúčiť ho.

NÁŠ TIP:

Via Elastic obsahuje v dennej dávke 5500 mg klinicky testovaného kolagénu a 1000 mg vitamínu C. Jedno balenie je určené na jeden celý mesiac. Keďže Via Elastic je lahodný pomarančový nápoj, užívať ho budete s radosťou. A čo je najlepšie? Pomáha vaše kĺby, vlasy, nechty, pleť, zrak udržiavať v čo najlepšom stave. Via Elastic je náš slovenský produkt.

Chcete Via Elastic vyskúšať aj vy? Nájdete ho TU.

zvýšiť sebavedomie

AKCIA NA KTORÝKOĽVEK BALÍČEK Z RADU VIA
-24 eur z celkovej sumy balíčka –

zvýšiť sebavedomie

womangalérie VŠETKY