SPÄŤ
Móda a krása

Kúzlo na zachovanie krásy a spomalenie starnutia

Od: admin 6.2.2018 1
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Zachovanie krásy a spomalenie starnutia

Poznáte ženu, ktorá by nechcela byť krásna a mladá? Či veríte, alebo nie, kúzla na zachovanie krásy a spomalenie starnutia riešili ženy oddávna a riešia ich aj dnes. Jedno z nich prezrádza aj naša jasnovidka Katarína.

spomalenie starnutia

Skúsite, či funguje?

K tomuto kúzlu si pripravte pohár striebornej farby. Položte ho na biely obrus alebo šatku. Dajte si na obrus biele kvety a bielu a zelenú sviečku. Dajte si tam aj vašu fotografiu, kde vyzeráte tak, ako sa sama sebe páčite a ste so sebou  spokojná. Nakoniec si položte na obrus zrkadielko. Potom si napustite do pohára čistú vodu. Silno si začnite vizualizovať, ako by ste chceli vyzerať. Pomaly pite vodu a predstavujte si, že je to čarovný nápoj, ktorý omladí vaše bunky a splní vaše priania.

Tento rituál je najlepšie vykonávať počas splnu Mesiaca, ráno alebo naobed, tak, aby ste boli obrátení k oknu alebo k slnku. Keď dopijete vodu, predstavte si, že stojíte v noci na lúke, pozeráte sa na trblietajúce hviezdy, ktorých energia pomaly prechádza do vás.

Potom urobte rukou kruhové pohyby pred očami niekoľkokrát a predstavte si, že táto magická energia, ktorú ste týmto kúzlom načerpali, vás bude stále podporovať a môžete ňou dobíjať samu seba. Keď dokončíte vizualizáciu, s čo najväčším citom povedzte nahlas tento citát:  “Ochutnala som vodu života, moja duša sa vznáša, moje telo je ozbrojené, živia ma sily zvnútra aj zvonka, každá bunka v mojom tele je vynovená a osviežená, moja duša je pokojná a cítim mier. Nekonečná rieka kozmu preteká okolo mňa, čas sa pre mňa zastavil, roky bežia, ale nemajú nado mnou žiadnu moc, pretože som spriaznená s hviezdami a ich moc mi pomáha – tak to je a tak to aj naďalej bude!“

womangalérie VŠETKY