SPÄŤ
Prebiehajúce

Leto s dokonalou pleťou podľa Mary Kay

Od: Jana Vančová 29.6.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Každá z nás túži po dokonalej pleti, ktorú jej budú závidieť všetky ženy.

Letné obdobie je ako stvorené na to, aby sme sa ukázali v plnej kráse. Preto si pre vás Mary Kay pripravila špeciálny festival Leto dokonalej pleti.

Využite lákavú ponuku dekoratívnej kozmetiky s 20 % zľavou v rámci festivalu Leto dokonalej pleti, ktorý trvá od 1. 6. do 31. 8. 2017. Doprajte si starostlivosť a krásny vzhľad a vytvorte si svoju vlastnú kolekciu pre dokonalú pleť.

Mary Kay

Nájdite tú správnu kombináciu pre prirodzenú krásu

Každá žena má iné nároky na pleťovú kozmetiku. Hľadáte ľahké, alebo silné krytie?
Uprednostňujete púder, alebo tekutú podkladovú bázu? Nezabúdajte na ochranu pred slnečným žiarením, a to predovšetkým v lete.
Všetky prípravky podľa vašich predstáv prináša Leto dokonalej pleti s Mary Kay.

Tri kroky k bezchybnej pleti

  1. Správny podklad je základ pre dokonalé líčenie. Dôležitý je nielen vhodný odtieň, ale aj zloženie pre váš typ pleti. Správne zvolený prípravok, tekutá alebo púdrová báza, či ľahký CC krém vám pomôže zjednotiť tón pleti, zakryť nedostatky a dosiahnete prirodzene bezchybný vzhľad.
    Aby ste predĺžili trvácnosť podkladovej bázy, pred úpravou použite fixačný gél pod mejkap s ochranným faktorom.
  2. Na väčšie nedostatky pleti použite korektor. Ak potrebujete zakryť napríklad jazvy, pigmentové škvrny, či tmavé kruhy pod očami, sústreďte sa na tieto oblasti až po nanesení podkladovej bázy.
    Príliš silná podkladová vrstva prípravku sa môže usadiť v drobných linkách a vráskach a zvýrazniť známky starnutia pleti.
  3. Posledným krokom pre dosiahnutie sviežeho vzhľadu po celý deň je púder. Zakončite líčenie praktickým transparentným púdrom, ktorý skvele splynie s akýmkoľvek tónom pleti. Ľahučké zloženie zanechá pleť zamatovo jemnú, bez lesku. Pre rozžiarenie siahnite ešte po bronzovom púdri a k dokonalosti chýba už len váš úsmev.

 

Letná čitateľská súťaž s Mary Kay !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom Kozmetiky Mary Kay pre dokonalú pleť. Balíček bude obsahovať: Mary Kay® Fixačný gél pod mejkap s SPF 15 + Mary Kay® TimeWise™ Matnú podkladovú bázu.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

womangalérie VŠETKY