Luxusné pivné kúpele doma!

Aj vy by ste mali chuť vybrať sa na relaxačný víkend do kúpeľov? Len tak si poleňošiť, nechať trochu rozmaznávať, skrášľovať a načerpať novú energiu? Ak to nie je možné, nemusíte smútiť: Príjemné a blahodarné kúpele s mimoriadnymi ozdravujúcimi a liečivými účinkami piva si totiž môžete dopriať aj doma.

Naplánujte si osviežujúce popoludnie alebo večer…

Len od vás záleží, či si pivné dobrodenie budete vychutnávať krásne vo dvojici, alebo pekne v súkromí a osamote. Dôležité je rezervovať si dostatok času a zabezpečiť si kvalitnú pivnú kozmetiku.

Náš tip pre vašu krásu a zdravie je Pivná kozmetika Manufaktura. Je inšpirovaná stáročnou tradíciou českého piva, ktoré je v celom svete preslávené svojou výnimočnou kvalitou a je unikátnym zdrojom vitamínov skupiny B, stopových prvkov a minerálov. Táto pivná kozmetika obsahuje ,, skutočné pivo “Ferdinand – svetlý ležiak Max 11 % varené z prvotriednych českých surovín, pripravené tradičnými, 120 rokov nezmenenými postupmi v mimoriadne krásnom pivovare Ferdinand v Benešove, ktorý má tradíciu už od roku 1897. Toto poctivé pivo, pripravené zo špeciálnej odrody žateckého chmeľu “Vital”, vyšľachtené pre farmaceutické a biomedicinálne účely, prináša aj mnoho vynikajúcich účinkov do pivnej kozmetiky.

pivné kúpele
stock.adobe.com

Čo všetko dokáže pivná kozmetika?

Napomáha regenerácii, upokojeniu, prispieva k omladeniu pokožky, zmierňuje lámavosť vlasov, spevňuje ich a navracia im prirodzený lesk. Výborné vlastnosti piva umocňujú ďalšie prírodné ingrediencie obsiahnuté v jednotlivých produktoch, napr. prírodné oleje, panthenol, extrakt z chmeľu a jačmeňa a iné prírodné zázraky doslova nabité aktívnymi látkami. Ďalším príjemným benefitom pivnej kozmetiky, okrem jej účinkov, je originálna horkosladká vôňa, do ktorej sa zaľúbia nielen milovníci piva.

pivné kúpele

Skrášľovací rituál

Na začiatku celej procedúry sa osviežime pivným sprchovacím gélom s mandľovým olejom a obilnými výťažkami, ktorý nás príjemne naladí na nasledujúcu skrášľujúcu procedúru. Aby sme boli štýloví, dobre urobíme, ak si počas procedúry doprajeme aj dobre vychladený a zlatistý mok, v podobe obľúbeného piva – ak máme tú možnosť a chceme, aby sme svojmu telu dopriali rovnaké dobrodenie zvonku i zvnútra, vychutnajme si pivo Ferdinand.

pivné kúpele

Po osviežujúcej sprche doprajme starostlivosť aj svojim vlasom. Aby boli krásne, vyskúšajme Šampón snov – extra jemný, revitalizujúci a hydratačný pivný šampón s kofeínom. Dôkladne si ho votrime do mokrých vlasov, jemne napeňme a bruškami prstov dôkladne vmasírujme do vlasov a vlasovej pokožky. Potom opláchneme, šampón znova vmasírujeme do vlasov, aby sme ich dôkladne umyli a následne dôkladne opláchneme. Ak si takýto skrášľujúci rituál doprajeme s partnerom a vzájomne si umyjeme vlasy, bude to ešte príjemnejšie.

Ošetrenie a starostlivosť, ktorá vás očarí

pivné kúpele

Po umytí vlasov môžeme ešte použiť Regeneračný a hydratačný pivný vlasový balzam pre lesk a vitalitu. Ak chceme rozmaznať svoje vlasy špeciálnou maskou, môžeme si aplikovať Posilňujúcu a ochrannú pivnú vlasovú masku s prírodnými olejmi a kofeínom.

V prípade, že nás trápi vypadávanie vlasov, môžeme na záver použiť aj Unikátne aktivačné sérum proti vypadávaniu vlasov a na podporu rastu nových vlasov.

Na záver celej skrášľujúcej procedúry si oblečieme mäkkučký župan, vyložíme si nohy a odmeníme sa pohárom dobrého piva. No a aby sme dožičili primeranú starostlivosť aj našim rukám, ošetríme si ich Regeneračným pivným krémom na ruky s mandľovým olejom a obilnými výťažkami. Je veľmi príjemné ak si takúto jemnú masáž rúk doprajeme vzájomne s partnerom. Je to také príjemné, že o chvíľu pridáte aj jemnú masáž nôh…