SPÄŤ
Módne trendy

Aby sme očarili na večierku – aj v chladnom počasí

Od: Henrieta Karabova 1.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

V čom na večierok?

Na prvom mieste je elegancia. Pridávajú sa aplikácie, ktoré však na rozdiel od tých na oblečení určenom na každodenné nosenie sú omnoho triezvejšie, jednoduchšie, elegantnejšie. Ľahké materiály, hladkosť a minimalizmus – to sú základné momenty, ktorými prv výbere odevu do spoločnosti nikdy nič nestratíme.

na večierku

V duchu decentnej ženskosti

Nové kolekcie do spoločnosti tvoria elegantné outfity na večer strávený v meste s priateľmi, či v spoločnosti. Vybrať sa v nich môžeme na oslavu, do kina, divadla, alebo len tak na drink s kamarátkou alebo priateľom. Trendové slávnostné oblečenie sa nesie v duchu ženskosti a triezvosti, ktorou nikdy nič nepokazíme. 

Kvetiny a perly

Vyslovene ženské modely sústreďujú svoju pozornosť na detaily, a to napríklad svetlé vyšívané kvetinové motívy. Novinkou je aplikácia perlí na rukávoch či iných častiach oblečenia. Outfity dopĺňajú pôsobivé doplnky – opasky zdobené perlami, šperky i velúrové kabelky. Dominantné tohtoročnej večernej módy sú: čierna, púdrová, ružová a slivková.

Veselý Floral Bloom

Ak dávame prednosť veselím outfitom, ktoré nie sú až také elegantné a nudné, respektíve ideme do spoločnosti, kde nie je nevyhnutné mať vyslovene večerné oblečenie, môžeme si vybrať so zaujímavých kvetinových šiat, či blúzok, ktoré charakterizujú trend Floral Bloom.

Je to tak – Kalifornia 60. a 70. rokov sa vracia v celej svojej kráse – deti kvetov a oblečenie charakteristické pre tú dobu sú opäť tu, no obohatené o moderné prvky a širokú škálu vyšívaných detailov. Kvetiny budú vždy trendy, a to špeciálne v kombinácii s džínsovinou alebo so športovo ladenými kúskami oblečenia.

Zvýraznime svoju osobnosť doplnkami

Výnimoční ľudia si zaslúžia aj výnimočné doplnky. Ak túžime po nejakom šperku, jemne naznačme našej rodine – veď sa blížia Vianoce. Istotne budú vďační za tip, ktorý vám určite urobí radosť a nemusia špekulovať. Zaslúžime si šperky, ktoré nám budú robiť radosť dlhé roky. Luxusné materiály – zlato v prípade šperkov, či hodváb v prípade šatiek a kravát, sú tým pravým základom. Keď sa k tomu pridá dizajn, ktorý je inšpirovaný velikánmi (Klimt, Mucha a ďalší) a precízne spracovanie umeleckých dizajnérov – úspech je zaručený.

-sz-

Foto: Mohito, Desigual, FREYWILLE,

womangalérie VŠETKY