Balenie na dovolenku: Koľko topánok je akurát?

Každoročne vyrážate na dovolenku s otázkou „mám určite všetko“? Nie ste v tom samé! Pokiaľ nevlastníte kufor veľkosti XXL, alebo nechcete utratiť polovicu dovolenkového budgetu za letiskové poplatky, musíte si veľmi dobre rozmyslieť, s čím odletíte do teplých krajín. Kým zhrabnete tretinu svojej zbierky topánok, nechajte sa inšpirovať týmto článkom.

na dovolenku

Oddychujte už na letisku

Pohodlie pri cestovaní je na prvom mieste, no lietať sa dá aj štýlovo. Inšpirovať sa môžete hollywoodskymi celebritami, ktoré štýl „airport chic“ ovládajú dokonale. Pohodlné jeggins, obyčajné tričko, nedbalo prehodený kardigán cez plecia… a na nohách tenisky! Najlepšie z priedušného textilného materiálu, aby ste ich využili aj v cieľovej destinácii, keď vás omrzí vylihovanie na pláži a dostanete chuť preskúmať krásy cudzích miest. Preto teniskám hovoríme trikrát áno. Klasické biele, farebné aj športové hľadajte v predajniach CCC po kolekciou Sprandi.

na dovolenku

Must-have každej dovolenky

Sandále s rovnou podrážkou tvoria základ letného šatníka asi každej ženy. No aj takýto bežný kúsok môže vyzerať zaujímavo, ak zvolíte netradičnú farebnú kombináciu, vzor alebo štruktúru. To všetko stelesňujú kožené sandáliky s mozaikovým motívom z koženej línie Lasocki.

Ak chcete svoj dovolenkový šatník posunúť o level vyššie, nezabudnite si do kufra pribaliť mimoriadne trendové espadrilky s viazaním okolo členku, ktoré nájdete v kolekcii trendovej obuvi Jenny Fairy. Na opálenej ženskej nohe vyzerajú mimoriadne sexi a navyše sú pohodlné ako papučky.

na dovolenku

Večerný drink na vysokej nohe

Bez podpätkov sa nezaobídete ani na dovolenke. Klasickým lodičkám dajte na chvíľu zbohom a do sýtosti si užite ich odhalenejšiu alternatívu. Elegantné sandále sú ako stvorené na romantickú večeru a pokiaľ si vyberiete tie s pohodlným podpätkom, zvládneme s nimi aj večernú prechádzku promenádou či tanečnú zábavu.

S rastúcimi teplotami na teplomere stúpa aj chuť módne experimentovať. Neutrálne farby preto nechajte doma a vyhrajte sa s farebnosťou. Zaujímavým kúskom sú trojfarebné kožené sandáliky Lasocki.

Viac módnych inšpirácií hľadajte v kamenných predajniach CCC alebo na stránke www.ccc.eu/sk.