Bodky sú stále IN!

Bodky patria medzi top módne trendy a rozhodne sa budú nosiť aj tento rok. Investovať do bodkovaného kúska sa oplatí, keďže patria medzi nesmrteľné trendy, ktoré sa stále vracajú.

Bodky

Obrovský boom zažili bodky v roku 1835, keď sa tanec polka stal jednou z najobľúbenejších súčastí všetkých tanečných večierkov a zábav. Nielen tanec, ale aj vzor absolútne ovládli svet a okamžite sa dostali do povedomia najširšej spoločnosti. Napriek tomu, že polka ako tanec čoskoro prestala byť horúcim hitom, „polka dots“ alebo bodky naďalej zostali v našich šatníkoch.

Veľké, malé, najmenšie…

Akékoľvek bodky vyzerajú nadčasovo a vhodne pre každú z vás. Môžete ich nosiť nosiť naozaj na čomkoľvek. My milujeme napríklad klasické šaty s bielymi bodkami v perfektnom strihu, ktorý lahodí postave. Váš biznis šatník tiež ukážkovo dotvorí bodkovaná blúzka. Práve takýto model sa vám v šatníku nestratí a vynosíte ho na všetky príležitosti. Nezabudnite však k oblečeniu dodať hravé a farebné detaily, ktoré outfit vhodne doplnia. Perfektnou voľbou sú napríklad farebné lodičky alebo nápaditá kabelka. Rozoviate šaty, sexi úzke nohavice, sukne a aj množstvo doplnkov s  bodkami rôznych veľkostí sú hitom tejto sezóny. A nezabudnite ani na plavky!

Trendom letnej sezóny sú samozrejme aj bodky na plavkách. Pôsobia hravo a dodajú vám ten pravý letný dievčenský look.

Ako ich kombinovať?

K bodkám sú najideálnejšie jednoduché doplnky v klasických farbách. Vzor je totiž sám o sebe celkom výrazný, preto je dôležité nechať ho dostatočne vyniknúť. Výbornou voľbou je napríklad čierna farba. Jednoduchou čiernou kabelkou určite nič nepokazíte. Štýlový styling tiež vytvoríte kombináciou bodkovaných šiat a a čierneho , či červeného ruksaku.

Nina Murárová

Fotografie: Pietro Filipi, Cellbes, Kara, Twinset, Elisabetha Franchi-La Femme