SPÄŤ
Módne trendy

Čo o vás a vašom vzťahu prezrádza farba spodnej bielizne?

Od: Henrieta Karabova 4.4.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Každá máme obľúbenú nejakú farbu bielizne, i strihy. Podobne ako strih aj vybraná alebo preferovaná farba bielizne môže o nás prezradiť veľa. Zaujímavé je, že i keď ju na nás vidí len málokto, vyberáme si takú, ktorá nám posilní sebavedomie a v ktorej sa budeme cítiť zvodnými. Väčšina žien si však stále neuvedomuje, že farba ich spodnej bielizne vypovedá mnohé aj o vzťahu, v ktorom fungujú, milostnom živote a osobnosti ako takej. Viete konkrétne čo, ktorá farba bielizne vyjadruje?

farba spodnej bielizne

Čo hovoria farby?

Čiernu bielizeň milujú praktické ženy, ktoré majú rady eleganciu, ale tiež ženy, ktoré chcú vyniknúť, upútať, či ukázať dvoje sebavedomie. Často ju nosia ženy, ktoré majú sklon byť lídrom vo vzťahu. Majú jemný pôvab a tajomno, ktoré však môže byť i nebezpečné, pretože sú schopné nalákať mužov do pasce. Obľubujú ju aj ženy, ktorý sú hlboko zamilované, a teda aj zraniteľné.

farba spodnej bielizne

Červenú farbu bielizne si vyberajú odvážne ženy, ktoré sa nekamarátia s ostychom.

farba spodnej bielizne

Ružovú majú zase radšej romantické typy žien, jemné ženy, ktoré nerady prevezmú iniciatívu a radšej sa nechajú viesť. Sú to ženy, ktoré potrebujú cítiť priazeň a náklonnosť čo najčastejšie. Mali by si dať však pozor, aby neboli zneužité, keďže zvyčajne nemajú silu ani potrebu presadiť sa – iní to môžu urobiť na ich úkor.

farba spodnej bielizne

Biela spodná bielizeň odhaľuje nevinnú čistú osobnosť, ktorá je zvyčajne otvorená voči rôznym návrhom, ale žiaľ, niekedy aj nudná. Žena, ktorá obľubuje túto farbu bielizne, je ochotná učiť sa novým veciam, ale tiež to často znamená, že jej skúsenosti a znalosti sú na dosť nízkej úrovni. Ak chceme mať dynamický partnerský život a uspokojivý sex, mali by sme túto kláštornú farbu – nefarbu radšej odložiť a nahradiť výraznejšími.

farba spodnej bielizne

Väčšina nosí béžovú

Prieskum realizovaný významným predajcom spodnej bielizne Sexy LingerieShop ukázal, že až 72 percent žien dnes nosí bielizeň v béžových odtieňoch, a snažia sa utiecť od čiernej alebo bielej farby bielizne. Do istej miery je to kvôli tomu, že tento odtieň je najbližší telovej farbe, a tak „nekričí“ ani pod jemne transparentným oblečením. Stojí však za to vedieť, že muži tejto farbe veľmi nefandia. Samozrejme, výnimky sa vždy nájdu.

Veľký podiel na preferovaní béžovej bielizne majú údajne celebrity. Napríklad herečka Eva Mendes sa netají tým, že v béžovej bielizni sa cíti veľmi sexi. Podobne i speváčka Katy Perry považuje béžovú podprsenku za veľmi sexi.

farba spodnej bielizne

Teplé farby, ako sú oranžová, červená, žltá vytvárajú pocity vzrušenia a vitality a môžu v skutočnosti zvýšiť náš krvný tlak, srdcový tep a dychovú frekvenciu. Spodná bielizeň jemných bledých odtieňov hovorí o prirodzenej, pokojnej a transparentnej osobnosti, ktorá je uvoľnená a nemá čo skrývať. Červená podprsenka obvykle patrí zamilovaným ženám alebo ženám, ktoré chcú vzbudiť vášeň. Rezonuje dramatickou energiou a potvrdzuje o svojej majiteľke, že sa nehanbí povedať a vypýtať si, čo chce.

-sz-

womangalérie VŠETKY