Denim forever !

Džínsy naše každodenné… Aj keď máme v šatníku mnoho možností, vždy sa k nim rady vrátime. Ku klasickým, extravagantne ozdobeným, športovým, alebo práve k tým jednoduchým, čo tak skvele “padnú“. Väčšina z nás ich nosí už od malička, no v novej  sezóne nás vždy dostanú trendy či zaujímavé vylepšenie. A nebude to inak ani tento krát – denim je skrátka večný a jeho štýl nekonečný!

prmediastore,LR,Džínsy,Denim,20.50,rt_FF_AUT_2_Woman_Denim_07_126Odolné a pružné “Stretch jeans“
V lete obľúbené, strečové džínsy budú hitom aj nadchádzajúcej jesene. Vďaka špeciálnym vláknam LYCRA® BEAUTY, z ktorých sú džínsy F&F vyrobené, budú krivky tela pôsobiť omnoho hladšie. Zároveň poskytnú nositeľkám dostatočný komfort, voľnosť pohybu a pocit pohody. Vysoko odolné a pružné vlákna majú ešte jednu skvelú vlastnosť – nerozťahujú sa a zachovávajú si svoj tvar počas každodenného nosenia. K dispozícii v čiernej, indigovej a svetlo modrej.

Čím vyššie, tým štíhlejšie, alebo ” Stretch high waist jens”
Ďalší z obľúbených strihov – super strečové džínsy s vysokým pásom známe aj pod označením “Tube“, teda tubové, alebo ak chcete rovné, no zároveň dokonale priliehavé a postavu kopírujúce. Paleta F&F farieb je klasická vďaka čiernej a indigovej, ale aj veľmi trendová zásluhou kaki, burgundskej či zelenomodrej – kľúčovej farby tohtoročnej jesene!

Raw denim jeans –  “Recept“ na klasiku
Neopracovaná, hrubá a zľahka prepraná džínsovina má svoj typický, indigovo hlboký, štruktúrovaný vzhľad. Ideálne sa hodí k úzkemu aj voľnejšiemu retro štýlu vďaka širokému lemovaniu a precíznym detailom na okrajoch.  

Skinny ripped & knee slashed – Rockerky na kolenách
Aj v tomto prípade tu máme letný trend od F&F, ktorý bude obľúbený aj naďalej – úzke džínsy s efektom obnosenia v oblasti kolien, dokonca omnoho výraznejším, ale nie roztrhaným. Čierna, sivá a modrá budú farebným zázemím pre každú módnu rebelku.

Stále milovaná, sukňa denimová
Mini, midi a dokonca aj maxi džínsové sukne budú práve ďalšími neoddeliteľnými kúskami jesenného šatníka, ktoré dodajú ženským krivkám ležérnosť vo forme vreciek a šarm radom lesklých gombíkov. Podmanivosť sa nám predstaví v rôznych dĺžkach a odtieňoch modrej džínsoviny!

Vintage je  stále “IN“
Pretrvávajúcim odkazom uplynulých desaťročí a to najmä 70. a 90. rokov sú stále atraktívne džínsy v štýle “vintage“, teda niečo ako inšpirácia ranným denimovým obdobím, ktoré je dedičstvom nás všetkých. Výrazne obnosený a vypratý vzhľad je od F&F k dispozícii v niekoľkých strihoch – bootcut, skinny a slim.

Tie roky 70-te a ich  “Flare“ jeans
Éra horúčky sobotňajšej noci udáva celkový trend jesennej kolekcie F&F a zvonové džínsy sú jedným z najtypickejších prvkov. Nostalgický strih z hrubšej, alebo ľahko strečovej džínsoviny bude vyhľadávaný najmä pre efektné predĺženie nôh ako aj kvôli pohodlnejšiemu noseniu topánok na vysokom podpätku v chladnejšom období. Čierna a variácie modrej sú na party už pripravené!

Čitateľská súťaž !!!

Zasúťažte si s nami  a vyhrajte poukážky na nákup F&F módy.  Odpovedajte na súťažnú otázku a piatich z vás, vyžrebujeme a odmeníme.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Výhercovia:

1. Eva Schmidtová, Veľké Revištia
2. Zuzana Pekná, Rajec
3. Zuzana Malčeková, Revúca
4. Jana Suchá, Chorvátsky Grob
5. Natália Petrovková, Košice