Denim v roku 2020: Na aké trendy sa môžeme tešiť?

Denim, alebo aj familiárne džínsovinu, musia jednoducho milovať všetci. Denim je  totiž must have všetkých  šatníkov, bez ktorého si už nevieme predstaviť život. Inšpirujte sa aj vy ležérnosťou a kombinovateľnosťou tohoto jedinečného materiálu a zaraďte ho do svojho obliekania aj počas nasledujúcich mesiacov..

Denim v roku 2020

Prinášame vám zopár tipov, ako denim nosiť v roku 2020!

Denim v roku 2020

Pastelové farby

Denim sa každým rokom vo veľkom vracia a tento rok so sebou prinesie aj hravú farebnosť a nespočetné množstvo štýlových kombinácii. Ak by ste si chceli zachovať nádych 80’ a 90‘ rokov, zaobstarajte si kúsky v štýlových pastelových farbách. Džínsy alebo bundička v cukríkových odtieňoch budú na jar skvelou voľbou a rozhodne zvýraznia každý outfit. Džínsovina sa ľahko kombinuje s akoukoľvek obuvou, no v prípade pastelových variácií odporúčame jednoduchosť, a to v podobe trendy tenisiek.

Nadčasová klasika

Denim je materiál, ktorý je maximálne nadčasový a z roka na rok viac originálny a trendy. Pre svoju univerzálnosť a pohodlnosť ho už desaťročia milujú nielen naši rodičia, ale nedáme naň v obliekaní dopustiť ani my. V roku 2020 sa denim konečne  vracia k bodu, keď sa prispôsobuje on nám. Potrebujete elegantný, no trendy kúsok? Skinny džínsy zdobené perličkami sú to pravé pre vás. Alebo máte radšej ležérnosť a jedinečný štýl? Vyberte si modely s rozstrapkanými detailmi, či trendy kúsky s nášivkami. Neexistuje totiž príležitosť, na ktorú by sa denimový kúsok nehodil.

Trendy z ulice

Ak neobľubujete  slim strih džínsov, potešíme vás. Túto sezónu sú v kurze aj oversize a široké strihy.  Okrem rozšírených džínsov sa obľube tešia aj predĺžené rifľové bundičky na viazanie, či už s potlačou alebo popiskom. Čím bláznivejšia kombinácia, tým lepšie. A keďže streetstyle štýl charakterizuje dôraz na individuálny prístup, výsledkom by mal byť originálny outfit, ktorý odráža vašu jedinečnosť. Súčasný návrat módy 70-tych rokov nám umožňuje aj trendy kombinácie s rôznymi doplnkami. Ruksak, ľadvinka a samozrejme, dokonalý šperk v takomto retro looku rozhodne nesmú chýbať.

Il. fotografia: pinterest.com

Galéria:  Twinset, cellbes.sk, Marc Cain – mClasse, Riani – mClasse, Airfield – mClasse, VERO MODA, Giuliett