Deväťdesiat rokov Mickey Mouse vidno aj v móde!

Mickey oslavuje 90 rokov!

Aj vy sa čudujte, prečo je odrazu toľko Mickey Mouseov na tričkách, bundách, mikinách, dokonca aj na pyžamách a spodnej bielizni? Nie je to len kvôli trendu urobiť dospelácke oblečenie veselším. Slávny Mickey tento rok oslavuje deväťdesiatiny!

 

Nájdeme ho všade

Narodeniny najznámejšieho myšiaka na svete sú tu a viaceré značky pre milovníkov popkultúry a tejto ikonickej postavičky pripravili špeciálnu kolekciu oblečenia a doplnkov. Áno, už má 90! A dnes sa dokonca objavuje nielen na športovom alebo voľnočasovom oblečení, ale tiež ako aj v minimalizovaných podobách na oblečení do práce alebo aj do spoločnosti. A dokonca aj na nohavičkách!

Prezentuje ho aj slávna športovkyňa

Dizajnéri spojili ikonickú postavičku s najnovšími trendmi, nádychom športovej módy, no i modernými materiálmi. Objavuje sa sieťovina, aj flitre. Jedna zo značiek si vybrala na zastúpenie trendy modelov  jednu z najúspešnejších boxeriek MMA na svete, Joannu  Jędrzejczyk.

Mickey v rôznych obmenách

Kolekcie módnych značiek venovaných Mickeymu nemajú vždy známu figúrku ako hlavnú motiváciu či spestrenie. Už samotná kombinácia pre myšiaka tradičných farieb stačí na to, aby sme si ho poctili: v oblečení dominuje čierna, červená a biela.

Svedčí každému štýlu

Pre každý štýl je ikonka tejto preslávenej postavičky vyobrazená inak. Raz ako tri kruhy, inokedy len ako čiernobiele náznaky postavičky, ktoré miznú v podklade alebo nápisy „Mickey“ a pre neho slávny rok zrodu „1928“. Dokonca na trhu nájdeme aj saká a elegantné odevy, ktoré majú jemne vyšitý symbol postavičky alebo rok, kedy vznikol. Nie je úžasné ho nosiť na tričku, aj keď nemáme 15? Rozhodne si to zaslúži! A my tiež… 

-sz-

Foto: House, Desigual