Dievčenské strihy, volániky, pásiky, ale aj minimalizmus

Pamätáte si na jemné pásiky pripomínajúce pásiky na pánskych košeliach v ženskej móde? A vôbec nemusia vyzerať prísne, neutrálne, či pánsky, práve naopak! Módni návrhári spojili niekdajší klasický pánsky vzor s jemnými líniami a čisto ženskými strihmi. Viete, čo vzniklo?

Dievčenské strihy

Veľmi zaujímavé dievčenské kreácie

Ani drsné, ani presladené. Pásikované blúzky v bielo ružovej alebo bielo svetlomodrej kombinácii z nasadenými alebo vsadenými volánmi, na prsiach, na ramenách pôsobia veľmi žensky. V kombinácii so svetlomodrými džínsami však vytvárajú veľmi rozkošný dievčenský outfit, ktorý nahráva letnej pastelovej romantike. 

Pastelová romantika

Netreba pripomínať, že práve pastelová romantika je trendom tohto leta číslo jeden. Bielu, svetlomodrú a rúžovú podporujú aj strihy. Ak chceme byť neprehliadnuteľná, romantická a zároveň nežná dievčenská, zvoľme si éterické košele a blúzky. Dievčenskosť zvýrazňujú volániky a jednofarebnosť „rozbíjajú” veľmi decentné pruhy alebo štvorčeky – čím drobnejšie, tým lepšie. Dievčenský vzhľad a romantika idú k sebe. A navyše majú silu omladiť!

 

Máte radšej sofistikované pohodlie?

Vyskúšajte nový a veľmi pôsobivý módny trend – minimalizmus. Všetky outfity, ktoré do neho patria sú moderné a pozoruhodné. Do hľadáčika dizajnérov sa dostal minimalizmus, ktorý je dámskej kolekcii obohatený ženské prvky – volániky, čipku a plisovanie. Z farieb kolekcii dominujú čierna, biela a púdrová ružová.

Ako spestriť minimalistické kombinácie?

Ani minimalistický outfit nemusí byť strohý, či dokonca fádny. Veľmi zaujímavým spestrením čiernej bielej a prípadne púdrovej sú kovové kovové odtiene. Pozornosť určite zaujmete napríklad romantickými šatami s veľkým a výrazným golierom pri krku a midi sukňou. Vo všeobecnosti, midi sukne sa dostávajú čoraz viac do pozornosti a postupne vytláčajú úplne mini.

-sz-

Foto: SiNSAY, HOUSE