Hygge november: Za vnútorným pokojom v štýlových topánkach

Začítať sa do obľúbenej knihy, stretnúť sa s priateľmi alebo si len tak sadnúť a oddychovať.  Aj vy máte pocit, že máte čoraz menej času na bežné, no príjemné aktivity? Prelom jesene a zimy je tým pravým obdobím, kedy je vhodné spomaliť a užívať si hygge momenty. CCC vám prináša návod, ako si užiť čaro okamihu v spoločnosti kvalitných a štýlových topánok. 

v štýlových topánkach

Čas na seba

Milé dámy, kedy ste si naposledy užili čas strávený samé so sebou? Zvonenie stlmte na minimum, slúchadlá s obľúbeným interpretom zaveste na uši a vyrazte do ulíc v pohodlných topánkach. Šnurovacie vojenské čižmy alebo „kanady“ pozná snáď každý, kto prežil pubertálne obdobie na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov.

Nálepky rebelskej obuvi sa možno celkom nezbavili, no dnes v nich nebude pôsobiť neohrabane. Kolekcia Lasocki je plná modelov s nápaditými detailmi v rôznych farebných variáciách. Kombinujte ich s úzkymi semišovými nohavicami, teplým svetrom a cez plecia si prehoďte vlnený kabát so zaujímavým farebným tkaním.

Čas na blízkych

Spoločné chvíle s rodinou si môžete užiť aj vo všedný deň, nie len v sobotu a nedeľu. Z práce odíďte o niečo skôr, vyzdvihnite svojho potomka zo škôlky a bláznite sa na ihrisku, pokým vám to novembrové počasie dovolí. Aby ste takýto akčný deň ustáli, obujte si členkové čižmy na pohodlnom podpätku.

Inšpiráciu hľadajte v najnovšej kolekcii koženej obuvi Lasocki a trendových topánok Jenny Fairy. Na podpätkoch budete pôsobiť elegantnejším dojmom než v nízkych rýchlobežkách, no zároveň udržíte krok za svojou ratolesťou. K tomu doladené zvonové džínsy s retro nádychom a predĺžený kardigán sú ideálnou kombináciou do kancelárie aj na voľný čas.

Viac inšpirácii hľadajte na www.ccc.eu/sk.