Jarné „must-have“: Ženskosť, jemnosť, neha

Chystáte sa spestriť si šatník sviežimi jarnými outfitmi? Potom by ste mali poznať tohtoročné jarné „must-have“. Je synonymnom troch slov: ženskosť, jemnosť a neha. Prejavujú sa nielen na farebnosti, ale aj na vzoroch a materiáloch. Ďalšie slová, ktoré trnedovým jarným outfitom môžeme priradiť sú: harmónia, prirodzenosť a jednoduchá krásu.

Ženskosť

Dominujú hladké textílie a veľmi jemné vzory. Paleta farieb je založená na éterických a naturálnych farbách. V nových kolekciách nájdeme veľa bielej a béžovej, odtiene svetlozelenej, púdrovej ružovej a kontrastnej tmavomodrej, ako aj hnedé a zlaté odtiene farieb. Novinkou vo farbách je odtieň zahmlenej zelenej, ktorú nájdeme na minimalistických šatách a košeliach. Veľmi dobre vyzerajú pri outfitoch tón v tóne, ale skvele pôsobia aj pri kombinácii s džínsovou námorníckou modrou.

Máte rady pleteninu?

Zaobstarajte si krásny a jemný pletený béžový set, zložený z roláku a midi sukne. Dosiahnete prirodzený „total look“, teda elegantný celistvý vzhľad. Obzvlášť zaujímavé sú cargo detaily na nohaviciach. Určite zaujmú aj košele a blúzky s efektom rozmazanej farby, ktoré sa hodia nielen na bežný deň, ale aj na oficiálne príležitosti.

Kardigán a kabátové šaty

K jarným must-have kúskom neodmysliteľne patrí krátky kardigán v púdrovej ružovej farbe a klasický béžový trenčkot s cigaretovými nohavicami v rovnakom odtieni. Veľmi pohodlným kúskom sú béžové kabátové šaty na zapínanie na gombíky s výraznou fazónou a opaskom so sponou. Môžeme ich nosiť ako šaty, ale tiež ako plášť, pod ktorým máme jednoduchý top a sukňu.

Doplnky inšpirované prírodou

Čerešničkou na torte sú jemné doplnky inšpirované prírodou. V nadchádzajúcej sezóne sa potešíme jemnými zlatými náušnicami a prsteňmi s perličkami a kameňmi, ale tiež štýlovými hrubými retiazkami. Jemný outfit oživíme a podporíme ženskosť menším náhrdelníkom s umelými kameňmi v prírodných farbách. Samozrejme, na jar treba aj nové topánky, ktoré sa hodia k štýlovému oblečeniu. Žiada dáma sa nezaobíde bez lodičiek v telovej farbe, listovej kabelky a väčšej tašky do ktorej sa vmestí všetko potrebné – vrátane menšieho nákupu.

Foto: Mohito