Jesenná mestská elegancia: Káro a drobné kvietky

Nikdy nevyzerá elegancia na ženách krajšie, ako práve na jeseň. Obdobie, keď všetky vnady opäť zahaľujeme má svoje intenzívnej čaro. Počas tohtoročnej jesene sú v móde výnimočne elegantné kreácie s nádychom boho štýlu, ktoré vyniknú na každej žene, stačí si vybrať ten správny strih a vzor.

Mestská elegancia

Do práce, do spoločnosti i do mesta

Mestská elegancia je nehynúci štýl, v ktorom sa môžete kdekoľvek a kedykoľvek – vždy budeme pôsobiť skvele. Jesenné kampane viacerých módnych značiek sú doslova oslavou ženskosti a ženskej elegancie, v ktorej kraľujú kostýmy, nohavice a saká. Zároveň sú plné energie – vďaka prekvapivým kombináciám vyzerajú hravo a radostne.

Nohavicové kostýmy

Tie vyzerajú na ženách vždy dobre a veľmi sexy. Vyskúšajte čiernobiely károvaný vzor. Sako by malo mať predĺžený strih, dlhšiu nie veľmi širokú fazónu a dvojradové zapínanie. Nohavice z kostýmu môžeme využiť aj k moderným pleteným pulóvrom.

Mix trendov

Jesenná móda je charakteristická mixom trendov. A to nielen tak, že každý deň si môžeme vybrať iný štýl a budeme vždy módne oblečené, ale mix trendov v rámci jedného outfitu. Nové kolekcie sú plná výrazných vzorov, odvážnych textúr, ale zároveň i univerzálnej klasiky, a tak si každá žena nájde oblečenie, v ktorom bude cítiť skutočnú silu ženskosti.

Boho – najvýraznejší trend sezóny

Už v lete sa dalo predpokladať, že trend boho štýlu len tak ľahko neustane a pôjde ďalej. V jesenných outfitoch sa prejavuje vrstvením oblečenia so sofistikovanými doplnkami. Viacnásobné volány stále kraľujú šatom a sukniam, ale aj blúzkam. Upútame veľkými dekoratívnymi náušnicami, opaskami s geometrickou sponou, kabelkami s kruhovým alebo kožušinovým detailom. Fascinujúce sú kožušinové topánky so zvrásnenými zvrškami.

Farby? Tlmené!

Po jasných letných rozžiarených farbách prichádzajú do módy jesenné tlmené odtiene. Dominuje klasická čierna, sivá, veľmi elegantne vyznieva kombinácia burgundskej a modrej farby. Osvieženie farebnosti má prísť začiatkom nového roka, kedy budú farbám kraľovať odtiene žltej a oranžovej.

-sz-

Foto: Mohito