Jesenné outfity ako si ich predstavuje modelka Pavlína Němcová

Jesenné outfityJesenné outfityČeská top modelka Pavlína Němcová je známa i kvôli svojmu bolestivému príbehu – syna jej ako dvojročného odviedol jeho otec, s ktorým modelka nežila. Dvanásť rokov sa súdila, aby mohol syn vyrastať pri nej. Dnes tvorí pár s exotickým Libanončanom a stále sa s veľkou vervou venuje móde. Predstavíme vám zopár základných prvkov v jej štýle, ktoré by každá elegantná dáma mala mať:

Nadčasový, ľahko nositeľný, hravý a šik

Týmito slovami by sa dal v skratke charakterizovať štýl topmodelky Pavlíny Němcovej. Na jesennú a zimnú sezónu pripravila v spolupráci s nemenovanou módnou značkou zaujímavú kolekciu. Jej cieľom bolo inšpirovať ženy, ktoré majú nabitý denný program a chcú vyzerať výborne od rána do večera. Výsledkom sú outfity, v ktorých sa dá ísť do práce a z nej rovno na prechádzku, či vernisáž. Stále pritom budeme vyzerať dobre i cítiť sa príjemne.

Jesenné outfityJesenné outfityZákladom je nohavicový kostým

…či, ak chcete dámsky oblek. Ten by nemal chýbať žiadnej dáme, ktorá potrebuje vyzerať elegantne v práci i po nej. Optimálne je mať niekoľko farebných či štýlových typov kostýmov a viacero topov, ktoré môžeme striedať a obmieňať podľa potreby.  Keď ideme z práce na slávnostnú večeru, či na rande alebo kultúrne podujatie, môžeme to vyriešiť šikovne – pribalíme si druhý slávnostnejší top, ktorý si po práci prezlečieme. Stačia malé šikovné nekrčivé kúsky a budeme sa cítiť ako vymenená.

Zvodnejší, ako si myslíme

Niektoré dievčatá považujú nohavicový kostým za prežitok alebo čosi, čo sa už nenosí a pôsobí staromódne. Opak je však pravdou. Dámsky oblek môže byť viac zvodný, než si myslíme. Siahnime po priliehavých nohaviciach, ktoré končia nad členkami, zaujímavom saku a ženskej blúzke z jemnej látky. Originálne topánky na hrubšom vyššom podpätku dodajú nášmu modelu iskru a nechajú prehovoriť našu osobnosť.

Parížsky šik štýl

Francúzsky look je vždy šik a má nádych ženskosti, elegancie, zmiešanej s jemným erotizujúcim nádychom. Čierna farba je v tejto krajine dámami veľmi obľúbená a vedia, že nielenže s ňou nič nepokazia, ale naopak, budú v nej pri každej príležitosti vyzerať skvele. Oživme svoj šatník úzkymi čiernymi nohavicami a jednoduchým rolákom. Toto oblečenie je navyše veľmi sexy a vyčaruje nám skvelú postavu. Na spestrenie si na ramená môžeme prehodiť štýlový pléd vo farbách padajúceho lístia, ktorý nás aj zahreje.

-sz-

Zdroj a foto: Marks & Spencer