Kapsulová kolekcia: Nebudete ako vo vreci!

Mnohým ženám sa uľavilo, keď prišli do módy nadmerne veľkosti. Konečne sa môžeme cítiť voľnejšie, pohodlnejšie, nemusíme sťahovať bruško alebo byť natlačené v úzkych nohaviciach. Na druhej strane, vôbec nemusíme vyzerať ako vo vreci.

Kapsulová kolekcia

Toto sú najnovšie prvky kapsulovej módy:

Boho, aj elegancia

Ak máme radšej boho štýl, očaria nás priesvitné materiály s rôznymi druhmi potlače. Šaty z takýchto materiálov môžu byť až po zem ale i kratšie – ako sa nám páči a hodí. Hlavná črta je ich nadmerná veľkosť – sú voľné po každej stránke a budeme sa v nich cítiť skvelo. Pod ne sa obliekajú jednoduché jednofarebné kratšie šaty, ale často sú už súčasťou samotných boho-šiat. Zvieracie potlače sú kľúčovým prvkom jesenného štýlu. Objavíme ich aj na kabelkách. Vysoké čižmy z eko kožepridávajú vzhľadu eleganciu a bundy s kožušinovými podšívkami zase moderné prvky.

Aké farby?

Trendová farebnosť je založená na tlmených odtieňoch, ktorésa hodia každej žene a dajú sa skvele kombinovať. Určite sa oplatí zadovážiť si oblečenie vo farebnosti založenej na modrej, sivej a čiernej. Navyše kombinácia týchto troch farieb pôsobí veľmi elegantne a zároveň život. Vyskúšajte napríklad károvaný vzor, ktorý by bol v týchto troch farbách.

Káro nielen na nohaviciach

Káro sa nenosí len na klasických sukňových či nohavicových kostýmoch, hoci práve tam zrejme vynikne najlepšie. Do módy prichádzajú aj kárované košeľovité šaty strihané do A, previazané látkovým opaskom s dĺžkou po kolená. Keď si k ním zvolíme čierne členkové čižmičky so strieborným alebo priesvitným podpätkom a malú čiernu kabelku budeme pripravené do mesta i do spoločnosti. Nohavicové kostýmy sú vhodné i na pracovisko, navyše sú veľmi sexy.

Návrat zvonových nohavíc

Nadchádzajúce mesiace budú ovplyvnené zvonovými nohavicami. Skinny fit nohavice sú pasé, privítajme zvonové nohavice prichádzajúce priamo zo 70. rokov, ktoré nám dodajú elegantný vzhľad a ľahkosť, predĺžia naše nohy – najmä v kombinácii s topánkami na širokých opätkoch.

Jeseň je tiež sezónou hustých a teplých svetrov. Doprajme si pocit tepla a mäkkého pohodlia!

-sz-

Foto: Mohito