Každá z nás si vyberie!

Skrátené topy, umenie na materiáloch, športový štýl, či bermudy – každá z nás si vyberie?

Sezóna jar/leto 2014 je naozaj veľmi variabilná. Bohatá na materiály, štýly a strihy. Je jedno, či ste plus size, alebo nakupujete v detskom oddelení. Každá z nás si vyberie a to je skvelé!

každá z nás

Toto sú ďalšie z hitov sezóny jar/leto. Stačí sa inšpirovať:

Skrátené topy

Boli v móde v rokoch 80 – tych. Na chvíľu sa vytratili a sú tu opäť. Tričká, blúzky, košele – to všetko môže dosahovať dĺžku vyššie, či nižšie nad vašim pupkom. Pochopiteľne za predpokladu že na to máte predispozície, alebo odvahu. Ak nechcete ukázať príliš a napriek tomu kráčať s trendom, oklamte to vysokým pásom. Budete vyzerať sexi, žensky a štýlovo zároveň.

Potlače a kresby

Móda inšpirovaná umením – aj tak sa dajú nazvať šaty, topy, či nohavice potlačené, či ručne maľované rôznymi vzormi. Skvelá príležitosť, ako oživiť šaty jednoduchého strihu.

Športový imidž

Ideálny na chvíle s rodinou a priateľmi. Okuliare nepotrebujete – nasaďte si šilt. Oblečte teplákovú súpravu, obujte tenisky a relaxujte. Aj v tomto prípade môžete pôsobiť sexi. Stačí, ak miesto dlhých teplákov zvolíte  napríklad šortky. Tento štýl je skvelý. Ruku na srdce. V čom sa cítime najpohodlnejšie dámy?

Bermudy

Zabudnite na sukňu, sú tu bermudy! Milujete nohavice, no počas letných dní sú vám nepohodlné a do sukne sa vám nechce? Oblečte si bermudy. V šatníku môžete mať pracovné i športové variácie. Objavili sa dokonca v kolekcii stále elegantnej Victorie Beckham! Keď ich doplníte ležérnou košeľou, trendy mestský štýl je na svete, a vy pokojne vykročte do práce. Aj konzervatívnemu šéfovi by sa to mohlo pozdávať.

Čierna a biela

Nesmrteľná kombinácia. Či sa písal rok 1979, alebo 2014, stále sú tu – čierna aj biela. Dve farby, ktoré vyzerajú skvelo osve aj dohromady. Je pritom úplne jedno, či sú to šaty, nohavice alebo kostým. Či ste manažérka, či asistentka, kombinácia je výborná ako na teplákoch, tak na sukniach. Ako na blúzkach, tak na tričkách. Niekomu pristane biela, druhému zas čierna. Jednotlivo sa môžu občas zdať fádne, spolu vytvárajú skvelý tím.

Saša K.