Letná exotika

Horúce počasie, dovolenky, kúpaliská a večerné prechádzky mestom. To všetko nám ponúka leto. A presne na tieto príležitosti si náš šatník žiada dávku letnej exotiky. Letná exotika – to sú zvieracie vzory, divoké kvetované potlače, ale tiež známy etno štýl. K outfitom skvelo ladia strapcové kabelky, ale aj indiánske náušnice. Hlavným pravidlom letnej exotiky totiž je, byť za každých okolností dostatočne extravagantná.

Letná exotika

Zvieracie vzory

Zvieracie potlače sú hlavným atribútom letnej exotiky. Či už klasický leopard, tiger, či dokonca jedinečný dalmatínec. Čim divokejšie vzory, tým lepšie. Netreba sa dokonca báť ich kombinovať  navzájom. Letná exotika kráča ruka v ruke s extravaganciou a originalitou, preto si nositeľka môže pokojne vytvárať vlastné unikátne kombinácie. Pritom platí pravidlo, že čím „exotickejšie“ , tým lepšie.

Etno

Etno sú potlače a vzory inšpirované prírodou. Sú zväčša spájané so zemitými a prírodnými farbami, ako hnedou, zelenou, či béžovou. Etno v lete vyniká najmä na tunikách, topoch a šatách. Vďaka rôznorodej dostupnosti modelov sa dá bez problémov nosiť do práce, ale aj na bežný deň.

Divoké kvety

Do „exotickej“ kategórie oblečenia patria takisto kvetované potlače. Tie sa v tomto prípade objavujú na sýtych farebných povrchoch. Klasické kvety striedajú exotické rastlinky, či dokonca palmy.

Hravé doplnky

Letnú exotiku uzatvárajú doplnky. Tie sú buď v etno štýle, teda rôzne pierkové náušnice, či  náhrdelníky so zvieracou potlačou alebo strapcami. Toto leto nájdete v ponuke obchodov tiež leopardie topánky, sarongy a šatky, ktoré si môžete napríklad uviazať okolo hlavy. Do exotickej kategórie patria tiež zaujímavé strapcové kabelky, alebo indiánske náušnice.

Exotická móda je určená pre odvážne ženy, ktoré sa neboja vystúpiť z radu. Ak si na ňu trúfate aj vy, budete očarená.