Na nudu zabudnite: Toto leto bude pestré

CCCAj vy už máte tohto zimno-jarného počasia plné zuby? Podľa dátumu v kalendári však môžeme prehlásiť, že leto sa k nám blíži míľovými krokmi. Aby vysoké teploty nezastihli váš šatník nepripravený, inšpirujte sa štýlovými kúskami z najnovšej kolekcie CCC.

Investujte do farieb

Espadrillkám neoficiálne prideľujeme titul topánok tohto leta. Ich poznávacím prvkom je jutové lemovanie po bokoch a plátenný zvršok. Na rozdiel od nízkych sandálikov sú o poznanie štýlovejšie, oproti tým vysokým značne pohodlnejšie.

Túto sezónu sa držte pravidla, čím pestrejšie a farebnejšie, tým lepšie. Do pozornosti dávame kúsky s orientálnym nádychom z kolekcie štýlovej obuvi Jenny Fairy. Vďaka výrazným kvetom a 3D prešívaniu sa do nich zamilujete na prvý pohľad.

CCCKvetiny, pruhy a iná divočina 

Za výraznými topánkami nezaostávajú ani kabelky. Hneď po tom, ako taliansky módny dom Fendi prišiel so svojimi kvetinovými popruhmi, strhol sa okolo extravagantných remeňov doslova ošiaľ.

CCCVy sa na florálne prvky a detaily obmedzovať nemusíte, staviť môžete na ešte odvážnejšiu kombináciu. Čo poviete na aztécky vzor alebo na motív pripomínajúci americkú vlajku? Nám sa to páči!

Zladená do posledného detailu

CCCKombinácia nápaditej kabelky s pestrými espadrillkami oživí aj klasickú mestskú uniformu v podaní cigaretových džínsov, obyčajného trička a čiernej koženej bundy. Alebo si ich obujte k vzdušným volánovým šatám vo farbe jari. Na letnú terasu s vychladeným drinkom a partiou kamarátok ako stvorené, čo poviete? Viac inšpirácii hľadajte v kamenných predajniach CCC alebo na http://ccc.eu/sk.