Návrat do školy nemusí byť nudný

Aby boli povinnosti príjemnejšie

Návrat do školy


Komu by sa chcelo po prázdninách do školy?! Pomôžme deťom spríjemniť povinnosti novým outfitom. Mal by byť hravý, tvorivý, aby  sa v ňom cítili príjemne a výnimočne. Nemyslime si, že už deti navštevujúce prvý stupeň základnej školy alebo končiaci škôlkari nemajú už vlastnú osobnosť a i vlastný vkus! Nebojujme s nimi nezmyselnými zákazmi, ale ukážme im, že móda je zábavná hra. Tak sa naučia kombinovať a vyberať si oblečenie čo najskôr aj samy.

Základ šatníka

Takže: ukončenie leta a návrat do školských lavíc nemusí byť nudný a stresujúci. Mnohé módne značky prichádzajú so zaujímavým oblečením pre školákov – menších či väčších. Najtrendovejší recept – či už máte dievča alebo chlapca – je jednoduchý: ingrediencie tvoria mikiny, tričká a doplnky. Doplníte nohavicami alebo sukňou a hotovo.

Veselé motívy

Čo poviete na inšpiráciu Rokfortskou strednou školou čarodejníckou? Na trhu nájdeme novú kolekciu Harry Potter. Dizajn celej kolekcie nesie farby známe z filmov, no dizajn a móda sú prispôsobené aktuálnym trendom. Kolekciu výnimočne dopĺňajú i pánske mikiny a tričká, ktoré sú skvelým darčekom. Alebo jednoducho siahnime po hre, filme knihe, obľúbenej postave, ktorú naše dieťa má rado. Návrat do školy hneď bude o niečo príjemnejší.

Stále sú aktuálne najrôznejšie nápisy, ale pred kúpu si radšej overme, čo presne na danom výrobku stojí a zvážme, či je to vhodné pre naše dieťa do školy. Pre dievčatá sú veľmi obľúbeným oblečením jednoduché do A rozšírené šaty, ktoré sú opticky rozdelené na dve časti, a tak pôsobia ako top so sukňou. Nechýbajú im veselé farby, kvetové a iné vozry.

Spomienky na leto

Určite si dcéra či syn priniesli niečo zaujímavé a originálne z letnej dovolenky. Možno rovno oblečenie, alebo len malú spomienku – odznak, prívesok, šperk, milého plyšáka. Tieto letné oddychové pripomienky sú veľmi módnymi doplnkami na taškách, peračníkoch, teniskách, ale aj na oblečení.

-sz-

Foto: SiNSAY, Desigual