Nová spodná bielizeň? Tú sú najnovšie trendy bielizne!

Spodná bielizeň. Valcuje čipkový trend, ale aj minimalizmus!

Mnohé dámy viac dbajú o krásnu spodnú bielizeň v letných mesiacoch. Avšak spodná bielizeň ani na jeseň a v zime nie je o nič horšia – veď my si zaslúžime dobre sa cítiť a byť krásne počas celého roka, bez ohľadu na to, či našu spodnú bielizeň niekto vidí alebo nie. I keď je leto v plnom prúde, už dnes viete, čo sa bude nosiť počas ďalšej sezóny! Nechajme sa inšpirovať a prebehnime čas!

spodná bielizen

Čisté línie a jemnosť na prvom mieste

Rovnako, ako aj vo vrchných odevoch, aj spodná bielizeň bude mať niekoľko základných línii. Okrem klasických a romantických prvkov však najväčšiu základňu bude tvoriť minimalistické jednoduché svieže vyhotovenie. Čisté línie, moderné základy a maximálne jemné tkaniny dopĺňa športová estetika a rafinovanosť.

Ešte krajšie nohy

Najnovšie modely sa zameriavajú na zvýraznenie krásy ženských nôh a pásu. Z pohľadu spodnej bielizne sa o to postarajú kvalitné pančušky, v najrôznejších vynovených podobách. Opäť po čase sa dostávajú na výslnie pančušky s výraznými vzormi modernej čipky dramatickej čipky, rôzne veľké výrazné a rafinované obrazce, či hrubšia sieťovina. Pre dámy, ktoré nie sú spokojné so svojou hmotnosťou dávame do pozornosti nové príjemnejšie a krajšie modely tvarujúcich pančuchových nohavíc, ktoré sťahujú bruško, formujú zadoček, spevňujú stehná.

Čipkové trendy ešte výraznejšie

Vzory, farby a použité materiály trendovej spodnej bielizne tvoria vzájomne neočakávané a pútavé kombinácie. Luxusný a veľmi pohodlný vzhľad zároveň znamená aj maximálny zážitok pri nosení. Láska k čipke a čipkové trendy vidno i na podprsenkách, nohavičkách, či košieľkach.

Viete si správne vybrať?

Pozor však: Viete o tom, že väčšina žien si nevyberá správnu veľkosť spodnej bielizne, a potom v nej zbytočne trpí? Ťahajúce či tlačiace podprsenky budú minulosťou, ak si vyberieme k svojmu poprsiu vhodný tvar a nohavičky sa tiež budú lepšie nosiť, ak nám sadnú. Pri výbere dbajme nielen na vzhľad, módnosť a krásu, prvoradým meradlom by mal byť kvalitný materiál, najlepšie čo najvyšší podiel bavlny.

Funkčná bielizeň v novej podobe

Ak chodievate cvičiť, či tancovať nezabúdajte na kvalitnú funkčnú športovú spodnú bielizeň. Tá by mala byť súčasťou šatníka každej modernej ženy. Výrobcovia športovej bielizne opäť sľubujú nové vylepšenia, viac pevnosti a podpory práve tam, kde to potrebujeme a inovácie aj v použitých materiálov i strihoch. V prípade, že pri cvičení nepoužívame špeciálnu spodnú bielizeň, môže sa to negatívne odzrkadliť na tvare nášho poprsia a iných líniách.

Takže, či už máme rady erotickú čipkovú alebo inak rafinovanú spodnú bielizeň, prakticky strihanú bavlnenú, alebo romantickú vzorovú – počas nasledujúcej sezóny si určite prídeme na svoje – a nezabúdajme: aspoň jeden nový kúsok, súpravu, či košieľku si doprajme aj počas nadchádzajúcej sezóny. Budeme sa cítiť omnoho lepšie!

-sz-

Foto: Marks & Spencer