Nové trendy pre pánov a deti: Zlaďme celú rodinu!

Ženy sú väčšinou tými, ktoré sa starajú nielen o domácnosť, ale aj o to, v čom chodia naši najdrahší oblečení. Módni návrhári nezabúdajú ani na pánov a deti, a pripravili pre nich zaujímavé kolekcie na blížiacu sa sezónu jar/leto 2018. Čo ich najviac charakterizuje?

Nové trendy pre pánov a deti

trendy pre pánov a deti

Základom zostáva oblek

V pánskych módnych kolekciách pre jar 2018 dominujú casual kúsky, rovnako ako elegantné modely. Stále sú veľmi módnymi tradičné obleky a košele – základný prvok mužského šatníka – samozrejme, v nových strihoch a farebnosti. Žiaden elegantný muž sa nezaobíde bez čierneho saka, trenčkotov a bavlnených tričiek, ktoré sa nosia i do oblekov a pod sako.

Koniec vypranej džínsoviny?

Rovnako by ani tomu vášmu nemala chýbať džínsovina. Komplet denimový vzhľad, teda odvrchu po spodok v džínsovine, je novým módnym trendom. Strih by mal byť však čo najjednoduchší a najpohodlnejší. Oblek z džínsoviny môže pôsobiť charizmaticky a je vhodný aj na pracovné príležitosti. Pozor však, namiesto vypratých džínsov sa na jar bude nosiť intenzívna námornícka modrá. Návrhári sľubujú, že jarno-letné pánske kolekcie budú obsahovať veľa farebných akcentov a potešia aj fanúšikov grunge a retro štýlov.

A čo deti?

Jar 2018 v detskej móde je radostnou kombináciou šťavnatých ovocných farieb s očarujúcimi pastelovými farbami. Jednotlivé kúsky sú obohatené nostalgickými akcentmi z deväťdesiatych rokov a zábavnými potlačami. Bombery, džínsové súpravy, priehľadné plášte i séria tričiek a mikiny s nápismi predstavujú základ kolekcie detského oblečenia.

trendy pre pánov a deti

Hravá potlač a stopy prírody

Kolekcia pre dievčatá reflektuje najnovšie trendy z prehliadkových mól s detským dievčenským akcentom, a to napríklad v podobe potlačí obľúbených kreslených postavičiek. Nemenej dôležité sú potlače kvetov, ovocia i zvieracie vzory. Príroda tu teda hrá hlavnú úlohu.

Chlapcom svedčí športový štýl

Chlapčenské kolekcie majú veľa športových akcentov a dominuje ležérny štýl. Bundy i nohavice sú vybavené množstvom vreciek. Nielen estetické, ale aj praktické a mladí muži to isto ocenia!

-sz-

Foto: Reserved