Oblečte sa teplo, trendy a za prijateľné sumy

Zima je v plnom prúde a s klesajúcou teplotou rastie naša starosť, čo na seba. Prinášame vám niekoľko tipov, ako sa obliekať trendy a zároveň teplo.

Či už odievame deti, alebo seba, zväčša si musíme dlho lámať hlavu, kým veci vyskladáme tak, aby sme boli s výsledkom spokojní a hlavne, aby nám nebola zima. Ako to robia v škandinávskych krajinách, kde je chladno oveľa dlhšie a teploty sú omnoho nižšie?

prijateľné sumy

 

Niekoľko tenkých vrstiev je viac ako jedna hrubá

Vrstvenie oblečenia má hneď niekoľko výhod. V prvom rade lepšie drží teplo ako jedna hrubá vrstva. Ak meníme prostredie a ideme zo zimy do tepla, alebo naopak, je jednoduché niečo si vyzliecť alebo obliecť a prispôsobiť sa tak okolitej teplote. Keď máme na sebe jeden hrubý sveter, po príchode do vnútra nám v ňom bude horúco a po odchode von zase chladno. Veci sa zároveň dajú spolu pekne nakombinovať a dosiahneme tak športový alebo elegantný výzor.

Čím pestrejšie, tým lepšie

S úbytkom slnečných lúčov klesá ako teplota, tak aj naša nálada. Šedá obloha, snehová čľapkanica či mrznúci dážď dotvoria ponurú atmosféru. Preto by sme mali naše okolie rozžiariť oblečením. Psychológovia sú v tomto zajedno – zabudnite na čiernu či sivú a stavte na sýte farby.

Vždy nakupujte za výhodné ceny

Pekné a kvalitné veci nemusia byť nutne aj drahé. Ak chceme ušetriť, mali by sme sa riadiť niekoľkými zásadami.

  1. Ak je odev za výhodnú cenu a nám sa páči, treba si ho kúpiť. Čo na tom, že je to zimný sveter a teraz sme uprostred leta. V zime ho predsa vynosíme.
  2. Ceny v obchodoch porovnávame. Dnes máme na výber množstvo značiek, tak prečo sa nechať zlákať hneď prvou ponukou? Vždy by sme si mali pozrieť aj sortiment konkurenčných obchodov a následne sa rozhodnúť pre ten kus, u ktorého je najlepší pomer ceny a kvality. Ak na behanie po obchodoch nie je čas, odporúčame vám aplikáciu Kimbino. Kimbino je pomocník, s ktorým rýchlo prelistujete online letáky najznámejších obchodných reťazcov a hneď si overíte, kde môžete nakúpiť za akciové ceny. Napríklad teraz ponúka sieť predajní Takko zľavy aj na už zlacnený tovar a v predajniach Intersport nájdete dámsku bundu značky Northfinder v 50 %. V Decathlone je zas veľmi zaujímavá ponuka lyžiarskych vetroviek – ceny sa pohybujú v závislosti od typu a vlastností odevu od 19,99 eur do 34,99 eur. V prípade turistickej obuvi je zaujímavá cena v oboch obchodoch – Intersport ponúka značkovú trekingovú obuv MC Kinley v 58 % zľave – namiesto 119,99 eur zákazník zaplatí len 49,99 eur. V Decathlone je možné kúpiť turistickú obuv v závislosti od typu a vlastností už od 27,99 eur. 
  3.  Dieťa aj dospelý môžu byť oblečení podobne. Dieťa nemusí nosiť len veci s obrázkami a naopak, dospelý nie je odkázaný len na strohé vzory. Pokojne si to môžu vymeniť, najmä ak je tento typ odevu za výhodnú cenu. V Kik teraz nájdete tričko s krátkym rukávom pre dospelých s obrázkom Mickey Mouse len za 10,99 eur a detské tepláky aj legíny s „dospeláckym“ motívom len za 6,49 eur. 

Nenašli ste v letákoch, čo ste hľadali? Nevadí, o týždeň bude nová akciová ponuka. Sledujte Kimbino a všetky zľavy v obchodoch budete mať v malíčku.