Očarme módou aj vo fitcentre!

Trendy funkčné oblečenie:

Móda nie je len záležitosťou, ktorá ovplyvňuje to, čo nosíme na ulici, do kancelárie, či postele. Tí, ktorí chodia pravidelne cvičiť do fitnescentier vedia, že módne trendy prenikajú aj do miest, kde trošku trápime svoje telá. Navyše, má to jedno navyše: ak chceme byť skutočne na pulze doby, byť trendy nestačí. Je potrebné byť trendy, ale aj vo forme zároveň.

funkčné oblečeniePravidelný pohyb vidno i pod šatami
Keď sa pravidelne hýbeme, vidno to veľmi rýchlo aj na našej postave. Všimli ste si, že na vypracovanom tele aj oblečenie vyzerá podstatne lepšie? A to bez ohľadu, či je nové alebo staršie, absolútnym módnym hitom alebo hitom spred pár rokov.

Intenzívne premeny v náš prospech
Oblečenie do fitnescentra, na cvičenie a šport prekonalo za ostatné desaťročia veľmi výrazné zmeny. Kedysi to boli len jednoduché bavlnené úbory, ktoré dobre sali pot, dnes sú materiály, ale aj strihy podstatne sofistikovanejšie, a najmä – podstatne lepšie sa v nich pri cvičení cítime, bez ohľadu na to, koľko potu z nás vytieklo.

Estetika a krása aj pri cvičení
Takže móda a cvičenie sú spolu vzájomne veľmi prepojené. Na jednej strane, keď cvičíme, všetko na nás vyzerá lepšie, na strane druhej, trendové oblečenie letí aj vo fitnescentrách. Módne oblečenie na cvičenie už nie je len funkčné, ale dokáže byť krásne a veľmi trendy, i sexy. Nakoniec, posilňovne a fitnescentrá tiež už nie sú tým, čo kedysi bývali – upotenými smradľavými telocvičňami, našťastie.

Nechajme sa inšpirovať
Viete, koľko párov, ktoré fungujú dlhodobo sa spoznalo v posilke? Tak načase, pouvažovať nad perfektnom trendovom oblečení. Samozrejme, každá návštevníčka fitka by mala mať v zásobe aspoň zo dve sady oblečenia, ktoré môže vymieňať. Veľmi zaujímavú kolekciu športového oblečenie prináša značka Jennyfer práve v rámci jesennej  kolekcie.

Čo musíme mať
Je jedno, či preferujeme beh, kolektívne športové lekcie alebo radšej klasické fitko. Dôležité je estetické a pritom funkčné oblečenie, ktoré naše úsilie podporí. Dámske oblečenie na šport sa aktuálne skladá zo športovej podprsenky, topu, prípadne trička, funkčných legín rôznej dĺžky alebo šortiek, ponožiek a kvalitných vzdušných tenisiek.

Zažiarme aj na jeseň
V novej kolekcii športového oblečenia nájdeme všetky tieto potrebné súčasti, a navyše  spolu výborne ladia. Materiály sú navrhnuté s ohľadom na výkon, ktorý sa v nich podáva. Perfektne sedia na tele a pracujú s potom. Takže sa nebudeme cítiť spotené, ani keď podáme uspokojivý výkon. Tak rýchlo na nákup a do posilňovne, netreba byť predsa peknými len do plaviek!

-sz-

Foto: Jennyfer