Plážová sezóna je tu!

Inšpirujte sa najnovšími trendami a pripravte sa na plavkovú sezónu ako z módneho katalógu. Plážová sezóna jetu!

Plážová sezóna

Plážové oblečenie je veľmi špecifické, ideme v ňom totiž doslova s kožou na trh. Ako každý módny trend, aj plážová móda sa mení vždy s nástupom novej sezóny. Pri pohľade na najnovšie trendy je jasné, že túto sezónu sa máme na čo tešiť. Vďaka efektnému oblečeniu môžeme totiž efektne zvýrazniť prednosti a štýlovo prekryť nedostatky.

 Ako na to, prezrádzajú nasledujúce riadky:

Plážová sezóna v štýle pin up

Plážová sezóna

Návrat starej dobrej klasiky nás nesmierne potešil. Hravé bodky, kvetinové vzory, ale aj moderné pásiky, sú na plavkách v pin up štýle jednoznačne top. Nohavičky s vysokým pásom nayvše krásne vytvarujú postavu, predĺžia nohy a širšie ramienka pekne zvýraznia vaše poprsie.

Trendom sú tiež jednodielne plavky so zaujímavými vzormi, alebo  originálnym viazaním. Už dávno neplatí, že celé plavky nosia len ženy, ktoré potrebujú zakryť nejaké tie kilá navyše. Celé plavky sú sexi na akejkoľvek postave , nebojte sa ich pre to tento rok vyskúšať aj vy. Sú tiež vhodné aj ako body, alebo top k šortkám a sukni. Ideálny variant, ak sa po plážovom leňošení chystáte na drink do mesta.

Optický (plavkový) klam

Každá jedna z nás vie, že trendy sú síce  jedna vec, no to, či nám plavky sadnú, je druhá. Základom je správna voľba strihu a vzorov.  Ak chcete plavkami zakryť, poprípade zvýrazniť niektorú časť tela, rozhliadnite sa po takých, ktoré lichotia každej postave.

Mohlo by vás zaujímať

Biela farba

Biela farba je kráľovnou vášho letného šatníka!

Čistá a elegantná: biela farba pristane každej žene a pôsobí luxusne a elegantne. Biela farba je základná a najmä univerzálna farba, ktorá pristane každej žene. Je … Čítaj ďaľej

Veľké výrazné vzory, volány a farebné detaily opticky zväčšia a dodajú objem vášmu hrudníku. Naopak, ak máte opačný problém, oblečte si klasický strih plaviek so širšími ramienkami, srdiečkové výstrihy a jednoduchšie vzory. To isté platí aj pre oblasť bruška. Ak potrebujete zakryť malé nedokonalosti alebo nemáte rada prílišné odhaľovanie, siahnite po plavkách s vyšším pásom. Tie sú pohodlné, trendy a zaručene sa v nich budete cítiť  skvele.

Povinná plážová výbava

Na pláži vám rozhodne nesmú chýbať aj must-have kúsky, ktoré vám dokonale doplnia váš plavkový outfit. Jedným z nich je jednoznačne fashion klobúčik, ktorý vás nielenže ochráni pred horúcimi lúčmi slnka, ale navyše bude aj skvelým štýlovým doplnkom.

Ďalším kúskom, ktorý si rozhodne obľúbite, sú ľahké plážové šaty alebo obľúbené kimono, ktoré si môžete prehodiť cez plavky keď sa rozhodnete opustiť leňošenie na deke a navštíviť plážový bar.

Širšie modely, ktoré sú túto sezónu v kurze,  si viete navyše šikovne stiahnuť opaskom. A nezabúdajte na plážovú tašku! Schováte do nej všetky potrebné veci, od opaľovacích krémov až po osušku, či módny magazín. Prioritou je aj voľba spomínaného opaľovacieho krému. Neblahý vplyv slnečných lúčov na pokožku je známy, preto sa vždy presvedčte, že je váš krém kvalitný a s vhodným faktorom pre vašu pokožku…

Il. fotografia

pinterest.com

Galéria: La Femme, cellbes.sk, Twinset, Kara, Pietro Filipi, VERO MODA, biorganica.cz, Ziaja, Giuliett,