Plážové trendy 2019: Čo vám nesmie chýbať?

Dovolenková sezóna sa blíži, je najvyšší čas prevetrať skrine a doplniť ich o nové kúsky. Tohtoročné plážové modely sa totiž v mnohom líšia od tých z minulých rokov. Pozitívne je, že plážové trendy 2019 sú všetky strihy od výmyslu sveta, takže si môžeme vybrať ten najvhodnejší vzhľadom na našu postavu.

Obrázok od Pexels z Pixabay

Množstvo tvarov, strihov, farieb

Najnovšie plážové kolekcie, s ktorými vyšli módne značky obsahujú množstvo plaviek v rôznych štýloch, aby si mala možnosť vybrať každá z nás podľa vlastného vkusu, preferencií a postavy. V tejto sezóne opäť dominujú jednodielne plavky, ale oproti predchádzajúcim rokom vo vylepšených verziách. Sú extrémne ženské, sexy s prekvapivými výrezmi a výstrihmi, teda vôbec nie nudné. Niektoré modely majú krásne odhalený chrbát, strih iných zase opticky predlžuje nohy a na niektorých potlač zameriavapozornosť na výstrih.

Máte radšej dvojdielne?

Napriek trendu jednodielnych plaviek sa nedá povedať, že by dvojdielne už neboli IN. Stačí si vybrať správny model. Mimoriadne trendy sú plavky z hrubších materiálov s výraznou textúrou. A čo strihy? Okrem podprseniek s veľkým výstrihom, ktoré sú ideálne na opaľovanie, tu nájdete aj topy nositeľné nielen na pláž, ale aj so šortkami s vysokým pásom či plavky s bižutérnymi ozdobami. Výber spodného dielu je tiež široký – od modelov s vysokým pásom cez bikiny s volánmi až po minimalistické modely so strihmi, ktoré opticky predlžujú nohy.

Plavky nie sú všetko

Ak sa chceme cítiť pohodlne a módne plavky nestačia. Existuje množstvo doplnkov, ktoré na pláži ocením. V prvom rade – šľapky. Tradičné žabky ustupujú trendovým modelom so širokým remienkom. V predajniach nájdete šľapky z exotickej ekologickej kože a aj zdobené stále módnou umelou kožušinou. Hitom je priestranný vak, ktorý jednoducho musíte mať. Pozornosť pútajú pletené vaky zdobené strapcami. A do tretice: klobúk. Čím väčší, tým modernejší! Ešte lepšie, keď lúče prechádzajúce cez klobúk vytvárajú na vašej tvári vzory.  

Mohlo by vás zaujímať

Plážová sezóna je tu!

Inšpirujte sa najnovšími trendami a pripravte sa na plavkovú sezónu ako z módneho katalógu. Plážová sezóna jetu! Plážové oblečenie je veľmi špecifické, ideme v ňom totiž doslova s kožou … Čítaj ďaľej

Foto: Reserved