Pohodlné šaty na každý deň

Vyberte si tie svoje!

Každá žena potrebuje mať v šatníku jednoduché a hlavne pohodlné šaty na každý deň. Navyše, ak sa dajú kombinovať so športovou a zároveň aj s elegantnou obuvou, nájdu si u vás široké využitie.  Úplet je jedným z najobľúbenejších materiálov tejto sezóny. Je univerzálny a maximálne pohodlný. 

Pohodlné šaty

Prinášame vám zopár tipov na šaty, ktoré by rozhodne mala mať v šatníku každá z vás.

Pohodlné šaty

Puzdrový úplet

Stavte na klasiku v podobe čiernych alebo tmavomodrých úpletových šiat. Svoj výber môžete doplniť vhodnými čižmami na opätku alebo členkovými čižmami. Jednofarebné šaty krásne doladíte jednoduchým, dlhším náhrdelníkom alebo výraznejším opaskom. Okrem toho sú takéto šaty nadčasovým módnym kúskom, vhodné do práce a aj na voľný čas. Naopak, ak ste skôr výraznejší typ, rozhodne siahnite po farebnejších kombináciách. Veľmi trendy sú aj šaty v bordovej a zelenej farbe. Výborne sa kombinujú s čiernou koženkou alebo obľúbenou rifľovou bundou.

Oversize úpletové pohodlné šaty

Napriek všetkým pochybnostiam sa oversize šaty  stále tešia obľube aj v novom roku. Sú vhodné na každú postavu a správny výber vám zaručí dokonale pohodlnú voľbu na viacero príležitostí. Výborne sa kombinujú ako s elegantnou obuvou, tak aj s teniskami. Pri voľbe stavte na kvalitné prírodné materiály, vďaka ktorým sa budete v takýchto šatách cítiť pohodlne. Ak ste športovejší typ, nebojte sa kombinácie s nízkou, športovou obuvou. Vhodným doplnkom bude určite aj trendy kožený batoh, ktorý doladí celý outfit. Pre dosiahnutie elegantného outfitu, šaty zvoľte v  jemnejšej farbe a dolaďte topánky a kabelku. Výsledok bude stáť zato.

Nina Murárová

Il. Fotografia: pinterest.com

Galéria: cellbes.sk, Twinset, Kara, Pietro Filipi, La Femme