Pripravená na pláž? S týmto určite!

Bez ohľadu na to či sa chystáme dovolenkovať pri mori, jazere, alebo bazéne neďaleko od domu, leto je pre všetkých z nás zdrojom nových zážitkov a najmä novej energie. Na to, aby sme ho vedeli dokonale vychutnať a čo najlepšie sa zladiť, potrebujem e oblečenie, ktoré nám vnúti dobrý náladu i vtedy, keď ju nemáme.

na pláž

Mnoho štýlov, mnoho funkcií

Tohtoročné plážové kolekcie dizajnéri vytvárali tak, aby zahŕňali v sebe mnoho podôb a tiež viacero funkcií. Nájdete v nich odkaz na športovú módu, moderný minimalizmus, ale aj ikony z 90. rokov (napríklad Barbie). K letu už automaticky patria i tropické rastlinné motívy, a to napríklad kvety a palmové listy – tento rok v najrôznejších podobách – od najmenších po veľké, od dvojfarebných  po mnohofarebné.

na pláž

Veľké klobúky sú povinné!

Tohtoročné leto sa nezaobíde bez doplnkov: fantastických a štýlových okuliarov, ktoré odporúčame mať aspoň troje ( hrubší rám, tenší rám, rôzne zafarbenie, viac či menej intenzívne tienenie a neodmysliteľné zrkadlovky), žabiek, letných tašiek a klobúkov. Dokonalým doplnkom sú plážové uteráky, ktoré sa hodia k vašim plavkách alebo taške.

na pláž

Čo na pláž, to aj do mesta?

Zaujímavým trendom je spojenie plážových a oddychových druhov oblečenia. Jednoducho nie je na tom nič zlé, keď si na drink do mesta oblečieme celé plavky a na to si dáme kraťasy alebo sukňu. Ešte lepší efekt dosiahneme, ak si dáme ako top vrch z tankín alebo zaujímavú podprsenku od dvojdielnych plaviek. Efekt znásobíme, ak si na vrchnú časť plaviek dáme háčkované alebo priesvitné, bolerko, košeľu, blúzku.

na pláž

Šaty a kostýmy

Tento rok sa viac oproti rokom uplynulým rozdeľujú letné plážové šaty na sukne a blúzky. Je to praktickejšie, omnoho lepšie kombinovateľné a tiež príjemnejšie. Ak si zvolíme sukňu a blúzku či top, ktoré k sebe absolútne ladia a vytvárajú efekt celistvosti, budeme kráľovnou každej pláže. Navyše, stačí odhodiť blúzku a máte hneď nový image: v sukničke a podprsenke. Jednoducho, mnohonásobne kombinovateľné oblečenie, ktoré využijeme, na pláži, v meste, ale aj v práci.

-sz-

Foto: SINSAY