S Mickey Mouseom to ide ľahšie!

Školský rok bude v znamení nostalgie, ale o to zábavnejší. Dizajnéri viacerých módnych značiek sa rozhodli posilniť deti v školských laviciach obľúbenými postavičkami. Takými, ktoré poznali aj ich rodičia: Mickey Mouse je to, ale v novej podobe.

Ikonický Mickey sa vracia

Ak ste si mysleli, že Mickey je rozprávka pre najmenších, alebo už je jeho sláva zabudnutá, teraz vám módni dizajnéri ukážu opak. Milé obrázky obľúbeného myšiaka a ostatných členov „myšiackej“ rodiny kontrastujú s tvrdými vyhláseniami na oblečení i doplnkoch, a to najdôležitejšie: nechýba im humor. Napríklad: „Boyfriend? No thank you“ alebo „Definitely not my  Day“, či nápis na peračníku: „I breathe Glittair“ (dýcham trblietavý vzduch).

Nájdeme ho všade

Kolekcie oblečenia so slávnym myšiakom obohacujú doplnky, ktoré sú do školy (i mimo nej) ako stvorené: – batohy na všetko potrebné, praktické ľadvinky, topánky, peňaženky a veľa ďalšieho. Menšie či väčšie ratolesti tak môžeme skvele, zaujímavo a trendovo zladiť. Verte tomu, že oblečenie s ikonickou postavičkou Mickey Mouse sa perfektne kombinuje. Denim, mikiny, tenisky – všetko maximálne univerzálne a návrat do školy bude tak o niečo príjemnejší.

Hodí sa ku všetkému

Toto trendové oblečenie sa dobre kombinuje aj kvôli tomu, že obrázok myšiaka využíva tri hlavné základné farby okrem bielej: čiernu, žltú a červenú. Veľmi dobre sa kombinuje okrem týchto farieb aj zo sivou, svetlomodrou i tmavomodrou. Skvele vyzerá v kombinácii s rifľovinou. Stačí tričko s myšiakom, rifle, pohodlné tenisky a menší či väčší budú jednoducho IN. Navyše, vďaka voľným strihom a prírodným materiálom, ktoré momentálne letia sa budú aj v škole cítiť pohodlne.

Pohrajme sa

Vtipne a príjemne vyznieva kombinácia športovej mikiny a krátkej rozšírenej sukne. Svedči nielen malým dievčatkám, ale očaria v nej aj mladé slečny. Nakoniec, aj Mickey Mouse môže byť štýlový a sexy. Stačí ho použiť len na jednom kuse oblečenia alebo doplnku a dobre ho skombinovať.

Foto: SiNSAY