Tajný návod ako nakúpite lacnejšie, ako kamarátka

Rovnaké oblečenie – nižšia cena.

Zas vaša kamoška prišla v novom značkovom oblečení? Chceli by ste tiež nové veci, ale je vám ľúto minúť až príliš veľa? Je na to jednoduchý trik. Nakupujte online cez cashback portál Tipli. Značkové oblečenie z obchodov ako Astratex, Bonprix, ZOOT či Vivantis totiž kúpite oveľa lacnejšie.

nakúpite lacnejšie

Čo je to Tipli a ako to funguje?

Ak ste ešte nepočuli o Tipli, tak by ste ako každá správna nákupná maniačka, ktorej nie je dámska móda cudzia, mali zbystriť pozornosť. Je to jednotka medzi cashback portálmi na Slovensku. Cashback rovná sa peniaze späť. Znamená to, že pri nákupe u niektorého z vyše 350 registrovaných predajcov, dostanete určité percento z finálnej ceny nákupu späť.

Predstavte si, že ste si v internetovom obchode Bonprix vyhliadli nové šaty, kabelku, topánky a tričko, v ktorom chete zažiariť toto leto. Finálna cena nákupu je 120 eur. Tipli cashback pre e-shop Bonprix je 4,5%. To znamená, že z tohto nákupu dostanete spať 5,4 eura. Postupne takto môžete ušetriť v priebehu roka nemalé sumy peňazí.

Krásne veci zoženiete cez Tipli aj v e-shope ZOOT. Ak zháňate spodné prádlo, stavte napríklad na Astratex.sk. Zákazníčkam prinášajú super modely pre všetky typy postavy a k tomu cashback vo výške 6,5%. Ak sa rozhodnete nakupovať módu, doplnky či parfémy cez Vivantis, z ceny nákupu sa vám Tipli vráti až 10%.

Zaregistrujte sa na Tipli a začnite šetriť okamžite

Nakupujte značkové oblečenie za skvelé ceny, pridajte sa na Tipli a začnite šetriť ešte dnes. Prezrite si komentáre tisícok spokojných zákazníkov a zistíte, že nakupovať online cez Tipli je ten najlepší spôsob ako ušetriť a vždy dostať to najlepšie.

nakúpite lacnejšie

Portál Tipli.sk okrem iného svojim zákazníkom pravidelne prináša aj horúce zľavy a aktualizované letáky, vďaka ktorým budete mať vždy najnovšie informácie o tom, ako nakúpiť ešte výhodnejšie. Zaujímavé tipy, triky či návody nájdete v sekcii Tipli magazín, kde každý týždeň pribúdajú zaujímavé články.

Začnite nakupovať moderným spôsobom, ktorý sa oplatí. Dostávajte späť postupne euro k euru. Ročne ušetríte desiatky až stovky eur. Míňajte svoje ťažko zarobené peniaze s rozumom. Stačí jednoduchá registrácia, ktorá vám zaberie pár minút a môžete okamžite nakupovať s výhodami cez najlepší cashbackportál Tipli.

Foto: pixabay/pexels