Tipy, ako sa obliecť na prvé rande

Chystáte sa na prvé rande? Určite chcete zanechať výborný prvý dojem. Čo by ste si teda pri tejto príležitosti mali obliecť? To vám prezradíme v nasledujúcich riadkoch.

Prvé rande
Prvé rande

Prvý dojem môžete urobiť len raz

Presne tak. Prvý dojem je veľmi dôležitý a máte len jednu príležitosť, ako ho urobiť. Práve preto by ste si mali dať záležať aj na tom, čo budete mať na sebe oblečené. Myslite však na to, že menej je niekedy viac. Väčšina mužov miluje prirodzenosť, takže sa to snažte neprehnať – a to nielen s oblečením, ale aj s mejkapom.

Pohodlne, a zároveň sexi

Áno. Na prvé rande si zvoľte takú kombináciu oblečenia, v ktorej sa budete najmä vy sama cítiť čím najpohodlnejšie. Nie je nič horšie, ako keď si máte počas celej schôdzky kontrolovať, či vám niečo netrčí či neodstáva. Ak idete na “normálne” denné rande, vystačíte si s bežnými džínsami, ku ktorým nakombinujete peknú blúzku či košeľu so sakom a lodičky. Vsaďte na príjemné pastelové farby, ako sú napríklad ružová, žltá či tyrkysová. Nič nepokazíte ani nevinnou bielou.

Ak chcete zároveň pôsobiť aj sexi, neobliekajte sa vyzývavo. K očarujúcemu vzhľadu vám pomôže decentný výstrih alebo rafinovane priesvitná látka. Áno, a to dokonca oveľa viac ako mini sukňa, obtiahnuté šaty či maxi hlboký výstrih. Sústreďte sa aj na maličkosti – nezabudnite napríklad na lesk na pery či vkusné doplnky. Opäť nepreháňajte. Neberte si na seba nič, čo by mohlo pôsobiť rušivo. Postačia napríklad drobné náušnice a vkusná retiazka s medailónikom. A čo je dôležité – nezabudnite ani na omamnú vôňu, tá dostane každého muža.

Náš tip: Vhodný parfum si môžete vybrať v internetovom obchode Yves Rocher, kde vás čakajú výhodné nákupy. Ako je to možné? Jednoducho. Výhodná Yves Rocher akcia a jej zľavy vám určite vyčarujú úsmev na tvári.

Trochu iný outfit vyžadujú špeciálnejšie príležitosti. Neberie vás nápadník na kávu, ale napríklad do galérie alebo do divadla? Prípadne na večeru do dobrej reštaurácie? V tom prípade si dajte záležať na výbere elegantnejšieho a formálnejšieho oblečenia. Pri takýchto príležitostiach nikdy nič nepokazíte malými čiernymi šatami, či krátkymi šatami s decentným strihom.

A čo páni?

Na prvé rande sa, samozrejme, nepripravujú len ženy. Aj mužom záleží na tom, aby urobili dobrý prvý dojem. Čo je teda najvhodnejšie pre vás, milí páni? Aj v tomto prípade je vhodné staviť na ležérnu eleganciu. Na neformálnu schôdzku skombinujte pánsku košeľu, nohavice a prípadne aj sako. Váš výber samozrejme bude závisieť aj od príležitosti – ak ste pre dámu svojho srdca vymysleli prechádzku v prírode, máte “dovolené” obliecť sa športovo.

Že nemáte v skrini nič vhodné?

Všetci to predsa poznáme. Skriňa síce praská vo švíkoch, ale na prvé rande v nej predsa nie je  nič vhodné. Našťastie, je tu jednoduchá pomoc, kúpte si niekoľko módnych kúskov v internetovom obchode Bonprix. V tomto módnom online obchode určite nájdete vhodný outfit na vaše prvé rande. Objavíte v ňom aktuálne trendy a môžete sa nechať inšpirovať aj klasickými strihmi a modelmi oblečenia, ale aj topánok a doplnkov, ktorými vylepšíte každý outfit. Samozrejmosťou je možnosť nakúpiť vybrané kúsky výhodnejšie – za výpredajové ceny alebo pomocou zľavových kódov, ktoré nájdete aj na kupónovom webe Vašekupóny.sk. Neváhajte, využite pri nákupe Bonprix výpredaj a tešte sa z výhodných nákupov.

Takže, buďte na svojom prvom rande očarujúci, aj za pomoci Vašekupóny.sk.