Trendy doplnky do horúceho leta

Prichádza ďalšie krásne a poriadne horúce leto. Teploty sú vysoké a my sa často cítime ako v tropickej krajine. Túžime mať toho na sebe čo najmenej, aby sme teplo znášali čo najvzdušnejšie. Napriek tomu, že zo šatníka neberieme toľko kúskov než cez iné ročné obdobia, stále chceme zaujať a ostať výnimočné. Najvhodnejším spôsobom ako sa prispôsobiť počasiu, no ostať šik je siahnutie po malých kúskoch, ktoré dodajú nášmu imidžu šmrnc. Navyše doplnky sú tým správnym detailom, ktorý môžeme zladiť s letnými šatami, voľnými sukňami, ale aj plavkami.

Trendy doplnky

Náhrdelníky

Šaty, tričká, topy, tielka. Nech už zvolíme akýkoľvek variant, svoj dekolt môžeme obohatiť o rôzne druhy retiazok a dozdobiť ich striebornými príveskami. Počas celého dňa aj noci budeme vďaka ligotajúcemu sa doplnku za hviezdu.

Hodinky

Napriek ležérnejšiemu letnému tempu, potrebujeme mať prehľad o čase. Minimálne preto, aby sme vedeli, kedy je čas na siestu. Hodinky sú jedným z najpraktickejších doplnkov, s ktorým si zorganizujeme deň aj bez neustáleho hľadania mobilu v kabelkách plných slnečných krémov a vlhčených vreckoviek.

Trendy doplnky

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare sú neodmysliteľnou súčasťou letného looku. Najpodstatnejším kritériom pri výbere je kvalitný UV filter, nie je to však jediný parameter, na ktorý hľadíme. Dôležitým je tiež správny druh a potom špecifický rám. Či sa už rozhodneme zažiariť v štýlových lenonkách alebo extravagantnejších moderných rámoch, slnečné okuliare sú našou nevyhnutnou výbavou.

Trendy doplnky

Prstene

Výborným spôsobom ako doladiť náš letný outfit je siahnuť po žiarivom prstienku. Nech už je súčasťou našej rúčky zlatá svadobná obrúčka, alebo máme v šperkovnici iné zaujímavé kúsky, prstienok vždy na seba pritiahne pozornosť. Počas dňa sa v ňom odrážajú hrejivé slnečné lúče a počas noci sa zaleskneme v mesačnom svite.