Trendy na jeseň a zimu? Romantická, ale aj provokatívna

Trendy na jeseň a zimu – Chcete byť Romantická, ale aj provokatívna? Tohtoročné trendy na jeseň a zimu sa nesú v štýle romantiky, ale budú aj provokovať.

Trendy na jeseň a zimu

Od klasiky, cez retro až po rock

Návrhári, ktorí pripravovali trendy na tohtoročnú jeseň a zimu využívajú kombinácie rôznych štýlov. V jednotlivých outfitoch sa kombinuje klasika, ženskosť, elegancia a nadčasovosť s prvkami romantiky a rocku. Nájdeme tiež odkazy na retro štýl.

Trendy na jeseň a zimu

Aké farby budú vládnuť?

Novinkou v zimnej móde je romantická ružová farba, ktorá sa doposiaľ spájala najmä s jarným a letným obdobím. Okrem nej budú hitom teplé odtiene a prírodné farby, ktoré v studenej zime ohrejú už i na pohľad. Samozrejme, stále budú in aj potlače, a to najmä kvetinové a rôzne romantické vzory.

Aké materiály nás potešia v zime?

Na jesenných i zimných outfitoch prevažuje nesmrteľná rifľovina v kombináciách s rôznymi inými materiálmi. Potešia sa i priatelia zvierat, pretože namiesto pravých kožušín a kožených výrobkov bude vládnuť umelá koža. K slovu sa dostanú aj šifón a viskóza. Šifón zohráva dôležitú úlohu kvôli jeho transparentnosti. Najčastejšie je využitý na šatách, rukávoch blúz, ale aj sukniach, ako vrchný materiál, ktorý presahuje spodný a vytvára priesvitný lem.

Trendové kombinácie

Podobne ako v lete, aj počas chladnejších mesiacov si môžeme spestriť vzhľad kombináciou rôznych vzorov. Zaujímavý efekt dosiahneme, ak si napríklad, ku károvanej béžovo-bordovej sukni oblečieme biely alebo svetloružový pulóvrik s pleteným vzorom alebo zaujímavou textúrou. K tmavým rifľom si nahoďme krátky čiernu koženkovú bundičku s hadím vzorom a výrazným golierom.

Romantické typy potešia ružovo-béžové kvetinové šaty s malými volánikmi. Prichádza do módy dĺžka pod kolená, ktorá sa do pre hodí k vyšším čižmičkám. K ním sa výborne hodí jednofarebný svetlobéžový kabát s výrazným golierom a dvojradovým zapínaním.

Foto: Mohito