Výrazné žiarivé farby ovládli jar…

Naučte sa nosiť tento trend aj vy!

Svetlé, žiarivé farby, výrazné a hlavne pozitívne. Sýte, farebné kombinácie ovládli jarnú sezónu a my si ich nevieme vynachváliť. Tento trend však treba vedieť nosiť a už dávno neplatí pravidlo, že takéto outfity musia pôsobiť gýčovo a prvoplánovo.

žiarivé farby

Vyskúšajte naše tipy, ako zakomponovať žiarivé farby do vášho šatníka!

Žiarivé a sexi

Outfity zložené z pestrofarebných kúskov si už našli cestu nielen do šatníkov streetstylových osobností. Absolútne kľúčovým kúskom tejto jari  sa stal výrazný, farebný kabát. No nájsť ten správny model medzi kabátmi nie je úplne najjednoduchšie. Ale stačí, ak sa zameriate na dve podmienky a tými sú neprehliadnuteľnosť a univerzálnosť. Tento kúsok budete najmä na začiatku jari využívať maximálne, preto by mal aj vhodne dopĺňať základy vášho štýlu. Preto voľte podľa vášho vkusu a preferencií, či už siahnete po modeloch jednej výraznej neónovej farby, alebo po jarníku v crazy štýle, vyskladaného z viacfarebných častí.

Prepojte farby

Nebojte sa použiť aj viac farebných akcentov vo vašom jarnom outfite. Nemusíte sa obávať, že budete pôsobiť prvoplánovo, ak sa budete riadiť svojím vkusom. Farebný top v odtieňoch fialovej, oranžová sukňa, či zelené nohavice? Žiaden problém!

žiarivé farby

Výrazný akcent vám doplní aj originálne zvolený doplnok. Stačí, ak do jednoduchého outfitu zakomponujete farebnú kabelku či topánky. Alebo prípadne oboje.

Nina Murárová

Il. fotografia: pinterest.com

Galéria: Twinset, La Femme, cellbes.sk, Kara, Pietro Filipi