SPÄŤ
Oblečenie

Ako sa obliecť na tieto príjemné slávnostné chvíle?

Od: Henrieta Karabova 6.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Obdobie večierkov, plesov a večerných stretnutí s priateľmi či rodinou je v plnom prúde. Ako sa obliecť na tieto príjemné slávnostné chvíle? slávnostné chvíle

Trblietavé outfity

Prím bez ohľadu na to, či je spoločenská udalosť, na ktorú sa chystáme cez deň alebo večer v tohtoročných sviatočných trendoch hrajú trblietavé a lesklé outfity. Do hry vstupujú žiarivé a jemné látky (mäkký velúr a jemný tyl), a samozrejme, zdobenie flitrami, ktoré je neprehliadnuteľné najmä na šatách, denimových nohaviciach a blúzkach, kde nesmie chýbať.

Kombinujte podľa vlastnej fantázie

Fantázii pri kombinovaní sa medze nekladú a niekedy nás prekvapí, ako skvele spolu ladia dva zdanlivo nezlučiteľné kúsky. Napríklad latexová bunda perfektne vynikne pri elegantnej tylovej sukni a jednoduchom svetri.

Top trend: Tmavé velúrové saká

Velúrové saká v čiernej a vínovej farbe budú hitom týchto dní. Módne kolekcie prinášajú i klasické elegantné šaty, ktoré cez deň poslúžia na obchodné stretnutia v práci a neskôr sa vďaka trblietavým doplnkom premenia na skvelý večerný outfit. A hneď máme dva v jednom.

Ak nie trblietavé, tak aspoň lesklé

Najväčším trendom tohtoročnej zimy sú spolu s trblietavými materiálmi a flitrami, materiály lesklé, metalické. Ak sa nám zdá trblietavý top priveľa, zvoľme si menej krikľavý, ale zato podstatne tajomnejší a zmyselnejší metalický lesklý materál. Nádherne vynikne v tyrkysovej, vínovej, ale aj vo farbe bronzu, striebra či v lesklej čiernej. Pútavý je 3D vzhľad a drsná štruktúra materiálov.

 

Nielen sukne a nohavice

Stále sú trendy sukne a nohavice najrôznejších dĺžok, veľkým hitom je však overal. Mnohé ženy sa mu bránia kvôli tomu, že zvýrazňuje postavu a nič nezakrýva, do je však len čiastočná pravda. Dobre zvolený overal dokáže pekne vyformovať postavu. Veľkým hitom je napríklad metalický overal s odhalenými ramenami, ktorý vhodne doplnia odvážne doplnky. Príjemnú zábavu!

-sz-

womangalérie VŠETKY