SPÄŤ
Oblečenie

Ako si vybrať tie správne plavky k vašej postave?

Od: Henrieta Karabova 12.6.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Slnko, voda, pláž. Cítite vo vzduchu prichádzajúce leto? Všetci sa tešíme na toto obdobie, avšak množstvu žien práve preblesla hlavou myšlienka, že sa tento rok nestihli pripraviť do „plavkovej“ figúry a radšej sa nebudú odhaľovať, prípadne iba výnimočne. Tento absurdný nápad si okamžite vyhoďte z hlavy a inšpirujte sa modelmi a strihmi, v ktorých sa budete cítiť krásna a sexi!

 správne plavky

Milé dámy, každá z nás pozná svoju postavu – jej plusy a zároveň mínusy. To znamená, že jedny a tie isté plavky nemôžu perfektne sedieť každej žene, pretože sme každá iná, výnimočná 😉 Malé alebo veľké prsia, väčší zadok či bruško, širšie alebo naopak útle boky. Áno, my ženy sme prirodzene sebakritické a nájdeme na sebe množstvo nedostatkov, avšak zvýraznením pekných partií, odpútate neželanú pozornosť od tých, na ktoré nie ste príliš pyšné.

Malé prsia

Mnoho žien vníma malé prsia ako nevýhodu, avšak mýlia sa. Práve ženy s menším poprsím môžu viac experimentovať a nepotrebujú takú podporu ako tie viac obdarené. Vyberajte si plavky s trojuholníkovým tvarom, push up podprsenky, podprsenky s volánikmi, riasením a vrstvením. Nezabudnite na svetlé farby, ktoré vám dopomôžu k opticky väčším prsiam.

správne plavky

Veľké prsia

Plný dekolt je snom nejednej ženy, avšak ani tento typ postavy nemusí vždy znamenať jednoznačnú výhodu a dámy, ktoré príroda obdarila, sa tiež pasujú so správnym výberom plaviek, ktoré budú lichotiť ich postave. Základom je podprsenka s výstužou, kosticami a širšími ramienkami, ktoré sa nebudú zarezávať do pokožky v oblasti pliec. Vhodným strihom je viazanie podprsenky okolo krku so širšími šnúrkami kvôli stabilite. Vrstveniu a ozdobám sa radšej vyhnite, ak nechcete docieliť dojem ešte väčších pŕs.

Väčšie bruško

Čo sním? Vyberte si strihy, ktoré urobia túto oblasť nenápadnejšou pomocou tmavších farieb, dekoratívnym riasením v jeho oblasti alebo plavkové nohavičky s vyšším pásom. Ak máte pocit, že tieto triky sú nedostatočné, zvoľte plavky typu tankini, ktoré bruško dokonale zakryjú. Vyhýbajte sa výrazným vzorom a farbám v oblasti bruška.

správne plavky

Väčší zadok alebo širšie boky

Dámy, práve pre vás platí pritiahnutie pozornosti k pekným partiám ako je napríklad krk, plecia, prsia alebo driek. Zamerajte sa na tmavé farby v spodnej oblasti a výrazné farby, nápadité vzory, zaujímavé ozdoby vo vrchnej oblasti. Vhodné sú vyššie strihy plavkových nohavičiek alebo jednodielne plavky. Dopomôcť si môžete aj zvislými pásikmi, ktoré opticky zoštíhľuje! Vyvarujte sa riaseniu a volánikom v spodnej časti.

Širšie plecia a útle boky

Nie je nič, čo by sa nedalo vyriešiť. Širšie plecia môžete opticky zúžiť viazaním okolo krku s tenkými šnúrkami alebo strihom plaviek, akým je klasická podprsenka. Útle boky zvýraznite a mierne rozšírite zdobením, vrstvením a volánmi v oblasti bokov, výraznými farbami a vzormi, aplikáciami atď. Odporúčame aj nižšie strihy nohavičiek a mašle na bokoch. Vytvorí sa tak ilúzia ženských bokov.

správne plavky

Postava v tvare presýpacích hodín

Áno, žijú medzi nami aj ženy, o ktoré sa príroda postarala a my im môžeme v dobrom závidieť. Vyznačujú sa plnými prsiami, úzkym pásom, širšími bokmi a mierne plnšími stehnami. Toto spojenie pôsobí veľmi žensky. Vhodné sú jednodielne plavky, ktoré zvýraznia oblasť pása, bikiny s väčším vrchným a spodným dielom. Pokojne si môžete dovoliť aj asymetrické vzory, avšak vyhýbajte sa vrchnému dielu s malým výstrihom.

Veríme, že sme vám podarilo stotožniť sa s jedným typom postavy a dodali sme vám silu a odhodlanie, aby ste sa mohli pustiť do hľadania tých pravých plaviek, v ktorých sa budete nielen cítiť, ale aj vyzerať úžasne!

www.bepon.sk

womangalérie VŠETKY