SPÄŤ
Oblečenie

Späť do osemdesiatych rokov

Od: Henrieta Karabova 13.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Návraty do histórie sú dnes veľmi aktuálne – či už ide o zariadenie bytu, našich každodenných pomocníkov alebo aj o módu. Vytiahnuť z každého obdobia niečo zaujímavé sa určite oplatí. Pozrite sa  na novú kampaň, ktorej dominuje legendárna supermodelka Cindy Crawford.

Späť do osemdesiatych rokov

Hold osemdesiatym rokom

Osemdesiate roky minulého storočia prenikajú do módy v podobe pastelových farieb, staronových strihov. Nik nemôže byť dokonalejšou ikonou tohto obdobia ako slávna supermodelka Cindy Crawford. Práve ona prezentuje oblečenie, ktoré je inšpirované 80. rokmi. Boli to časy, kedy bolo všetko super veľké a úplne nové: nová móda, nová hudba a vznikali nové technológie.

Späť do osemdesiatych rokov

Mikiny, čierna a biela

Kampaň, ktorej kraľuje Cindy  nás vracia späť do zlatého obdobia veľkých kazetových prehrávačov, vlasových sprejov a obrovských mobilných telefónov. Všímajme si, samozrejme, najmä to, čo má táto dáma na sebe a vezmime si z toho inšpiráciu pre nás vlastný šatník. Čistá, jednoduchá a elegantná kombinácia bielych nohavíc s bielym tričkom, na ktorej  je iný len hnedý opasok je jednoducho nestarnúca. Pamätáte si na pohodlné hrubé mikiny z teplákoviny?  Nosili sa najrôznejších farieb, ale strih bol vždy ten istý.

Späť do osemdesiatych rokov

Romantické pastelové farby a pásik

Návrat do minulého storočia charakterizujú aj pastelové farby. Romantickým typom sa hodia balónové ružové nohavice. Celkový vzhľad pokojne zdrsnite čiernou koženou bundou. Ak potrebujete vyzerať elegantne, nič nie je pôsobivejšie ako biely nohavicový kostým s kontrastnými zvislými pásikmi. Nezabúdajte na to, že zvislé pásiky vás zároveň urobia štíhlejšou.

S hviezdnou zostavou

Mimochodom, viete že na kampani, v ktorej kraľuje Cindy sa podieľala hviezdna zostava účinkujúcich a tvorcov? Napríklad režisér Gordon von Steiner, Cindy Crawford, herec Dacre Montgomery zo seriálu Stranger Things, Eric Roberts a Tish Graves. Styling riešil Jay Massacret, vlasy Akki Shirakawa a make-up londýnsky talent Isamaya Ffrench.

 

-sz-

Foto: Reserved

womangalérie VŠETKY