SPÄŤ
Oblečenie

Vykročte pohodlne a so štýlom do novej sezóny jeseň/zima 2016

Od: Henrieta Karabova 19.9.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Vyberte sa mimo vychodených chodníčkov v spoločnosti kvalitnej a štýlovej obuvi CCC. Nové kúsky z jesennej a zimnej kolekcie sú ideálnym spoločníkom na akýkoľvek výlet. Do školy, do práce, hoci aj na cestu okolo sveta! Na začiatku novej cesty ale všetci mierime na to isté miesto – do predajní CCC. 

do novej sezóny jeseň/zima 2016

Spoločnosť CCC predstavuje novú kolekciu jeseň/zima 2016. Tá už tradične odráža najaktuálnejšie trendy zo sveta módy, ktoré sa snúbia s kvalitou a komfortom v každom jednom modeli. Pohodlné LasockiLasocki Comfort Line, trendové Quazi, športové SprandiSprandi Earth Gear, nezameniteľné Lasocki for Men alebo hravé Lasocki Kids a Lasocki Young – v topánkach s rukopisom spoločnosti CCC nikdy neurobíte krok vedľa.

K ženám patria topánky, najlepšie nie jedny!

Žena a jej cesta –  to bola nosná téma tlačovej konferencie spoločnosti CCC pri príležitosti uvedenia jesennej a zimnej kolekcie v najväčšej slovenskej predajni na Obchodnej ulici. Moderátorka Zuzana Vačková na margo predajne, ktorá sa nachádza v centre mesta mimo parkovacej zóny, vtipne poznamenala, že nejedna žena je kvôli novým topánkam ochotná prejsť aj niekoľko krokov navyše. Dokazuje to aj fakt, že tie „pravé“ si tu počas ročnej prevádzky našli už tisícky dám. A to nielen pre seba, ale aj pre svoje polovičky a ratolesti.

 

Známe dámy šoubiznisu a mamy Zuzka Vačková s Petrou Bernasovskou sa priamo na mieste zaľúbili do horúcich trendov z jesenno-zimnej kolekcie. Petre Bernasovskej učarovali štýlové členkové čižmy z novej koženej línie Quazi, módna blogerka Michala Grešková zase stavila na pohodlnú klasiku v podobe bielych poltopánok Lasocki.

Ku kvalitnej obuvi nepochybne patria aj zdravé a udržiavané chodidlá. Príjemným prekvapením pre hostí bola inštruktáž kvalifikovaného podológa o tom, ako udržiavať svoje nohy v čo najväčšom pohodlí. Po tlačovej konferencii si mohli prítomné dámy aj páni dopriať malý luxus v podobe odbornej pedikúry.

 

Čo bude in? Moderná klasika i nápadité štýly

A do akých topánok sa teda oplatí zainvestovať túto jeseň? Rady, ako s topánkami skombinovať zvyšok outfitu, poskytla renomovaná stylistka Miroslava Dobiš Michalková. Hitom sú jednoznačne modely na nižšom opätku, ktoré nechajú vydýchnuť ženským nohám. Obľúbené sú stále „chelsea boots“ a šnurovacie čižmy, balansujúce na hrane ženskosti a maskulinity. Podľa Mirky sa ale tohto odvážnejšieho trendu netreba vôbec báť, práve naopak: „Chelsea boots sú dlhodobo obľúbený model u žien najmä vďaka nadčasovosti a pohodliu, ktoré ponúkajú. Sú skvelou alternatívou k vysokým čižmám či lodičkám.”

do novej sezóny jeseň/zima 2016

 

Pre všetkých módnych nadšencov tu má Mirka ešte jeden must-have tip sezóny inšpirovaný svetovými mólami. Konkrétne materiálové kombinácie lakovanej kože a netradičného brokátu. „Lakovaná koža je praktická, keďže jej údržba je pomerne jednoduchá a vyzerá dlho ako nová. Esteticky je tiež zaujímavou voľbou napríklad na večer. Brokát je vzor, ktorý dominuje tejto sezóne a určite poteší nejednu trendsetterku.“

do novej sezóny jeseň/zima 2016

 

Príďte sa inšpirovať do najbližšej predajne CCC a vykročte do jesene štýlovo! Viac na www.ccc.eu/sk.

Save

Save

womangalérie VŠETKY