SPÄŤ
Prebiehajúce

s.Oliver BLACK LABEL

Od: Henrieta Karabova 10.12.2018
6 votes, average: 4,67 out of 56 votes, average: 4,67 out of 56 votes, average: 4,67 out of 56 votes, average: 4,67 out of 56 votes, average: 4,67 out of 5 Tento článok ste už hodnotili
Loading...

Čierna a biela: odlišné, a predsa tvoria dokonalý celok. Puristické, a pritom vôbec nie nudné. Klasická dvojica farieb stelesňuje čistú eleganciu a vo svojej jednoduchosti dokáže podať jasnú výpoveď. Niečo, čo sa znovu nachádza v nových vôňach s.Oliver BLACK LABEL. Od polovice augusta 2018 zdôrazňuje dámska a pánska vôňa štýlovú stránku jej nositeľa. Nedbanlivo a veľmi sofistikovane vždy a všade zanechávajú stály dojem bez toho, aby boli vtieravé. Noví favoriti pre všetkých, ktorí milujú protiklady klasického čierno-bieleho vzhľadu a hľadajú k nemu vhodnú vôňu.

Autentická momentka

Najsilnejšími výrazovými prostriedkami v oblasti svetla a tmy sú čierna a biela farba. V čistej forme zvýrazňujú prejav a redukujú ho na podstatu. Práve v súhre svetla a tieňa sa emócie zviditeľnia, ako je to aj na čierno-bielej fotografii. Subtílna, elegantná možnosť zachytiť cenné okamihy a prepožičať im večnosť. Inšpirované krásou čierno-bielych fotografií, by mali aj kompozície vôní s.Oliver BLACKLABEL podčiarkovať vlastnú autentickú osobnosť. Svojimi jemnými tónmi vôní ešte viac skrášlia špeciálne chvíle a poskytnú sebadôveru, aby ste sa mohli ukázať zo svojej najlepšej stránky.

Dámska vôňa: s.Oliver BLACK LABEL Women

Ženská kompozícia rozpráši tónmi pomaranča a mandarínky, ako aj nežnou vôňou broskyne otvorenosť a pôvab predtým, než sa ponoríte do tónu kvetov srdca z opulentnej ruže, jazmínu aorgovánu. Zmyselné základné tóny dokončujú vôňu intenzívnymi fazetami pižma a vanilky.

Hlava:pomaranč, broskyňa, mandarínka

Srdce:ruža, jazmín, orgován

Základ:cédrové drevo, pižmo, vanilka

Pánska vôňa: s.Oliver BLACK LABEL Men

Hlava nadčasovej mužnej kompozície je čerstvá a dynamická: Pri rozvinutí vône dopĺňajú korenisté tóny pomarančov a citrónov elegantnú vôňu cyprusov. Mužné srdce zložené zo šalvie muškátovej, levandule a geránia zaisťuje pohodlie. Kompozíciu základu dopĺňajú výrazné, drevené tóny, pačuli a vetiver.

Hlava:citrón, cyprus, pomaranč

Srdce:šalvia, levanduľa, geránium

Základ:vetiver, pačuli, cédrové drevo

Vysoko kvalitná dvojica vôní, ktorá presvedčí elegantnou zmesou špeciálnych látok.

Dizajn – moderný, kontrastný, skvelý

S oporou v čistých grafických tvaroch módy vysokej kvality má aj dizajn obalu vôní s.Oliver BLACKLABEL minimalistický vzhľad. Jemné, čisté prvky v zlate a striebre dodávajú štýlové akcenty a podčiarkujú hodnotu flakónu. Nadčasový dizajn pokračuje v kartónových škatuľkách. Zachytávajú graficky zredukovaný vzhľad a svojou kontrastnou súhrou čiernej a bielej zaisťujú čistú dizajnovú líniu. Luxusné bez toho, aby sa vyvyšovali. Jednoducho prosté, šikovné a štýlovo presvedčivé.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíkom vôní s.Oliver BLACK LABEL

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

womangalérie VŠETKY