Ako ušetriť na kozmetike?

Určite to pozná každá z Vás. Dlhé rady v drogérii a preplnené nákupné centrá. Máme pre Vás návod, ako si skrátiť nákupy a pri tom aj parádne ušetriť!

Ako ušetriť na kozmetike

Prvým krokom je nakupovanie cez internet. Na internete nájdete takmer všetko – vrátane kvalitnej kozmetiky. Takmer všetky drogérie, do ktorých chodíte, majú aj svoj internetový obchod, ktorý Vám ušetrí dlhé rady pri pokladni a taktiež váš čas. Pri nákupoch cez internet sa nemusíte stresovať, tlačiť medzi ľuďmi v nákupnom centre a navyše nakupujete z pohodlia svojho domova. Ako sa hovorí – všade dobre, ale doma najlepšie.

Ako ušetriť na kozmetike

Ak máte z nakupovania na internete strach – nemusíte sa báť. Internetové obchody majú už dávno skvelé zabezpečovacie systémy a k vaším dátam sa nikto nedostane. Obchody chcú zarobiť, preto sa Vám snažia dodať tovar čo najlepším spôsobom, aby si Vás, ako zákazníčku, udržali. Ak si vravíte, že zbytočne zaplatíte za dopravu – nie je to pravda. Takmer každý obchod v dnešnej dobe ponúka dopravu zadarmo pri nákupe za určitú čiastku.

Ako teda ušetrite pri nakupovaní kozmetiky alebo oblečenia, prípadne aj vecí pre skrášlenie vašej domácnosti? Je tu pár dobrých rád ako na to!

Ako ušetriť na kozmetike

 

Prvou radou je určite nájsť si obchod v ktorom chcete nakupovať a prezrieť si na jeho stránke sekciu “výpredaj”, “zľavy” alebo “akcia”. Každý obchod má zľavy označené inak, ale garantujeme, že na každom obchode zľavy určite nájdete.

Keďže to zaberie veľa času, máme pre Vás druhú radu a to prihlásenie svojho e-mailu do “newsletteru”. Takmer každý internetový obchod ma na svojej stránke “newsletter” (väčšinou v spodnej časti stránky). Stačí zadať svoju e-mailovú adresu a na mail Vám budú chodiť najnovšie ponuky, najväčšie zľavy, novinky a taktiež exkluzívne zľavové kódy iba pre Vás. Nebudete už musieť listovať stránky svojích obľúbených obchodov, pretože všetko budete mať v maili.

Týmto sa dostávame k tretej možnosti, ktorá dnes hýbe svetom – zľavové kódy. Zľavové kódy sa naozaj oplatí využívať. Takmer na každom obchode môžete nejaký nájsť a internetové obchody ich stále pridávajú. Avšak nájsť ich je niekedy problémom. Na to slúžia stránky so zľavovými kódmi alebo kupónmi, ako napríklad Picodi.sk. Na Picodi môžete nájsť zľavové kódy napríklad na Notino.sk, Vivantis a mnoho ďalších obchodov rôzneho druhu.

Dúfame, že sme Vám našimi radami pomohli a prajeme Vám príjemný nákup! 🙂