Hermés uvádza nádhernú vôňu Twilly Charming

Twilly Charming – limitovaná kolekcia s podkovou šťastia od Hermés

Twilly Charming

Nádherná vôňa Twilly tentokrát prichádza v limitovanej edícii Charming Twilly.

Najskôr bol parfum, potom dievčenské puto a teraz šťastné kúzlo.

Twilly je zmyselná vôňa z dielne Hermés, parfum žien a dievčat milujúcich život a slobodu. Kvetinová zmes, kde sa mieša opovážlivosť pikantného zázvoru pretkaného vzrušujúcou príťažlivou tuberózou a sandalovým drevom. Parfumová voda s kvetinovou, korenistou a orientálnou vôňou.

Vôňa Twilly odteraz už nie je len znakom zmyselnosti, ľahkosti a dievčenskej slobody, ale aj symbolom šťastia. Flakón vône si totiž privlastnil jeden z najznámejších symbolov značky Hermès – slávnej podkovy.

Okrem vône si odteraz vezmete všade so sebou aj kovovú podkovu Hermés v mini krásnom dizajnovom prevedení. Lakovaná v červenej farbe je novým šťastným kúzlom dievčat a žien po celom svete. Okrem podkovy je flakón vône ozdobený aj mini hodvábnou šatkou Hermés, ktorú môžete použiť ako doplnok k vašim šperkom.

Charming Twilly od Hermés je znakom radostného stavu mysle, pripravená zachytiť sviežosť a krásu života.

O značke Hermés

Hermès je luxusná francúzska módna značka založená v roku 1837 jej zakladateľom Thierrym Hermes-om. Pôvodne sa Hermès zameriaval na výrobu jazdeckých doplnkov, spoločnosť vyvinula v priebehu času luxusné kožené kabelky, šatky, doplnky, módu a vône.

Pre Hermès sa dobrodružstvo parfumov začína v roku 1951 s vôňou Eau d’Hermès, ktorú zložil Edmond Roudnitska, jeden z najväčších tvorivých umelcov vo svete vôní. Príchod Jeana-Claude Ellena, v roku 2004, do dielne Hermès, bol rozhodujúci krok. Jeden z troch najlepších parfumárov na svete, ako umelec emócií čuchu, estét, ktorý ide nad rámec rozsahu a materiálu, zdieľa pre Hermes svoj zmysel pre tvorbu unikátnych a jedinečných parfumov.

Od roku 2016 je dvornou parfumárkou ikonického domu Hermés charizmatická a talentovaná Christine Nagel. Je autorkou viacerých kultových parfumov pre slávne značky ako Cartier Eau de Cartier, Christian Dior Miss Dior Cherie, Giorgio Armani Si, Dolce & Gabbana The One for Women, Jimmy Choo Flash, Lancome Hypnose Senses, Versace Woman, Narciso Rodriguez for her a ďalšie.

Limitovanú kolekciu vône Twilly Charming od Hermès kúpite vo vybraných parfumériách Douglas a Marionnaud.